سه شنبه 31 ارديبهشت 1398  /  2019 21 May   
ساعت :  11:54 GMT  /  تهران -  16:24
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
31 ارديبهشت 1398
   
  2019 May 21
    
   15 رمضان 1440
     
    کد پیگیری
    معاون آموزشی و پژوهشی: به دنبال این هدف هستیم که سما اولین انتخاب خانواده های ایرانی باشد
    دومین جلسه شورای نظارت و هماهنگی سما استان زنجان با حضور عطااله سلطانی صبور معاون آموزشی و فرهنگی سازمان سما در محل دفتر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان برگزار شد.
     


    به گزارش روابط عمومی سما، در ابتدای جلسه یدا... رجائی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان ضمن عرض خیر مقدم به حضار در جلسه، حضور معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما در استان زنجان را مایه ی خیر و برکت در مدارس و آموزشکده های سما استان خواند و افزود:«خوشبختانه در استان زنجان در سال های اخیر شاهد رشد مناسبی در جمعیت دانش آموزی بوده ایم. علی الخصوص در شهر زنجان هیچ مدرسه ای زیان ده نبوده و شاهد افزایش تقاضا برای ثبت نام دانش آموزان هستیم به طوری که در مقاطع پیش دبستانی، ابتدائی و دوره اول متوسطه فضای ما جوابگوی درخواست شهروندان زنجانی نیست. در حوزه آموزشکده ها نیز دانشگاه آزاد اسلامی زنجان اولین دانشگاهی بود که رشته های کاردانی پیوسته را با طی مراحل قانونی در دانشگاه آزاد و وزارت علوم به آموزشکده سما زنجان واگذار کرد و در طی سه سال گذشته شاهد رشد جعیت دانشجویی در این آموزشکده  نیز بوده ایم.»

     


    در ادامه حمید ماکوئی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان زنجان گزارشی از وضعیت سما استان زنجان در دو سال گذشته ارائه کرد. وی با قرائت دستور جلسه به بیان مشکلات و تبیین فرصت های موجود در استان پرداخت.
    در انتها عطااله سلطانی صبور ضمن تشکر از دکتر رجائی رئیس شورای نظارت و هماهنگی سما استان زنجان و حمید ماکوئی دبیر این شورا به سبب فعالیت های انجام گرفته در استان گفت:«ما در مدارس سما و آموزشکده ها به دنبال این هدف هستیم که خانواده های ایرانی مراکز ما را به عنوان اولین انتخاب برای ادامه تحصیل فرندانشان انتخاب نمایند. در حوزه مدارس تا حد مطلوبی به این هدف نزدیک شده ایم ولی برای نائل شدن به اهداف سازمان باید تلاش کرد. راهگشای ما در این امور مهم الگوی پایه اسلامی- ایرانی پیشرفت و ستد تحول بنیادین آموزش و پرورش است. با به کارگیری مدیران خلاق و مبتکر و مبدع می توان فرزندانی متخصص و متعهد برای ایران اسلامی تربیت کرد.»


     
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/8/22 10:39


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 260
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )