سه شنبه 31 ارديبهشت 1398  /  2019 21 May   
ساعت :  11:53 GMT  /  تهران -  16:23
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
31 ارديبهشت 1398
   
  2019 May 21
    
   15 رمضان 1440
     
    کد پیگیری
    مراسم رونمائی از اولین کتاب دانش آموزی سما زنجان با حضور معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما
    مراسم رونمائی از اولین کتاب دانش آموزی مرکز آموزشی و فرهنگی سما زنجان با حضور عطااله سلطانی صبور معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما برگزار شد.

     


    به گزارش روابط عمومی سما، در ابتدای این مراسم حمید ماکوئی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان زنجان ضمن خوشامدگوئی به حضار محترم و عرض خیر مقدم به معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما گفت:«کتاب حاضر با عنوان تابش های خورشیدی به سطح زمین و چگونگی نصب سلول های فتو ولتائیک که توسط محمد سپهر شهریاری دانش آموز پایه نهم دوره اول متوسطه پسرانه سما تألیف شده است، حاصل فعالیت 2 ساله ایشان در تیم پژوهشی انرژی های نو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان مرکز آموزشی و فرهنگی سما زنجان است که زیر نظر استاد راهنمای خود سید عمیدالدین موسوی از اعضای هیأت علمی آموزشکده سما زنجان به فعالیت پرداخته است. این کتاب اولین کتاب دانش آموزی است که داوری دانشگاهی شده است.»

     


    سخنران بعدی مراسم عطااله سلطانی صبور معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما بود. وی ضمن ابراز خرسندی در حضور دانش آموزان پژوهشگر مرکز آموزشی و فرهنگی سما زنجان افزود:«ما همواره ثابت کرده ایم که در زمان های مختلف قدرت غلبه بر مشکلات مهم کشور را به دست جوانان این مرزو بوم داریم. آنچه ما را در این راه قدرتمندتر خواهد کرد داشت اعتقاد راسخ و توکل به خدای متعال و تقویت روحیه اسلامی و همچنین افتخار به فتوت و مردانگی ایرانی خودمان و داشتن روحیه انقلابی است. ابو علی سینا و خواجه نصیرالدین طوسی و ... از نمونه های بی­نظیر این مردان بزرگ بوده­اند.»

     


    در ادامه مراسم عطااله سلطانی صبور، حمید ماکوئی، مدیران مدارس و آموزشکده کتاب دانش آموزی را رونمایی کرده و بر ماکت این کتاب یادداشت یادبود تقریر کرد.
    در انتها از دانش آموزان پژوهشگر سما زنجان که دارای 20 مقاله ملی و بین المللی بودند و همچنین از کسب کنندگان عناوین مختلف در جشنواره های مختلف و برگزیدگان کشوری طرح قدس با اعطای لوحی تقدیر شد.


     


    در انتهای مراسم عطااله سلطانی صبور با اعطای لوحی از حمید ماکوئی به سبب تدوین مقالات دانش آموزی اخیر در کنفرانس های بین المللی و مولفین این مقالات تقدیر نمود.


     
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/8/22 13:45


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 278
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )