پنجشنبه 2 خرداد 1398  /  2019 23 May   
ساعت :  12:02 GMT  /  تهران -  16:32
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
2 خرداد 1398
   
  2019 May 23
    
   17 رمضان 1440
     
    کد پیگیری
    معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما: شهادت نقطه اوج است
    عطاءاله سلطانی صبور معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما در مراسم افتتاحیه مسابقات ورزشی که باعنوان یادواره شهدای مدافع حرم برگزار شد، ضمن تشکر از نوجوانان و دانش آموزان سما گفت:« شهادت نقطه اوج است وراه آن مجاهدت است یعنی تلاش دائمی در راه شهدا واجرای وظایف.»
     

     وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند: «هر جا هستید فکر کنید در مرکز علم هستید»، گفت: «عمل به این حرف، کشورمان را آباد می‌کند.»
    صبور اذعان کرد: وظیفه داریم تلاش کنیم و ورزش را سرلوحه قرار دهیم. شهید احمدعلی نیری، دانش آموز ۱۴ ساله‌ای بسیار موفق و مؤدب بود. آنها مرگ را برای خود فرصت می‌دیدند و آن را انتخاب کردند.

     

    معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما بیان کرد:زندگی نامه افرادی همچون چمران  بهترین راهکار در این زمینه است.کسی که در تمام مراحل زندگی رتبه یک بود وقتی آمد هدف غاییبرای خود خود انتخاب کند گفت: «فهمیدم شهادت بهترین هدف است.»
    سلطانی صبور تصریح کرد:«باید سبک زندگی اسلامی را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم و ورزش نیز در آن تاثیر گذار است. مقام معظم رهبری فرموده‌اند که امر به ورزش، امر به معروف است. فرمایش امام صادق (ع) هم تأکیدی بر واجب بودن ورزش برای افراد مسن است نشان دهنده این است که  به طریق اولی بر جوانان هم واجب است.»
     

    وی در راستای جایکاه شهدا گغت:« آنان مسیر وآفاق را به ما نشان می دهند تا هدف بلند مدت را انتخاب کنیم وشهدای مدافع حرم در کشور ما باعث شدند که جنگی را استعمارگران میخواستند در سرزمین ما بوجود بیاورند به مرز های اسراییل بکشانند.»    منبع :  روابط عمومی سما    1397/8/27 13:55


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 169
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )