پنجشنبه 2 خرداد 1398  /  2019 23 May   
ساعت :  12:08 GMT  /  تهران -  16:38
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
2 خرداد 1398
   
  2019 May 23
    
   17 رمضان 1440
     
    کد پیگیری
    برگزاری کارگاه " آیین صیانت از جایگاه بانوان در مواجهه با آسیب های و چالش های اجتماعی " در سما علی آباد کتول
    " آیین صیانت از جایگاه بانوان در مواجهه با آسیب های و چالش های اجتماعی " در آموزشکده فنی و حرفه ای سما علی آباد کتول برگزار گردید.

     


    به گزارش روابط عمومی سما ،سر کارخانم شفاهی، افسر نیروی انتظامی شهرستان علی آباد کتول و فعال در امور اجتماعی بانوان در جمع دانشجویان، معاونین پرورشی و همکاران خانم آموزشکده فنی و حرفه ای سما علی آباد کتول، کار گاه  آموزشی" آیین صیانت از جایگاه بانوان در مواجهه با آسیب های و چالش های اجتماعی " را برگزار نمود .
    در این مراسم آقای دکتر صالحی نیا ضمن خوش آمد گویی به سرکارخانم شفاهی و حاضرین،  با لزوم تقویت فرهنگ دینی جامعه بیان داشتند: بصیرت بخشی و آگاه سازی در بین خانواده های جوان باید در صدر برنامه های فرهنگی قرار گیرد؛  تا  فرهنگ دینی جامعه تقویت شود. ایشان افزودند: خانواده یک جامعه کوچک است و راهبرد این امر خطیر در این نهاد اجتماعی، بر عهده بانوان محترم است که دوشادوش مردان در اداره این جامعه نقش بسزایی دارند.
    در ادامه خانم شفاهی، بانوان را مهم ترین فرد در نهاد اجتماعی خانواده دانستند و گفتند: باید از بانوان در مواجهه با  آسیب های اجتماعی و چالش ها، صیانت شود زیرا دخترهای امروز مادران فردای جامعه هستند وآنها هستند که مردان را به سمت معراجی شدن و  جامعه را به سمت رشد و بالندگی معنوی سوق میدهند.


     


    وی بیان داشتند: تقویت فرهنگ عمومی و تبیین ارزش های دینی در بین خانواده ها باید مورد توجه قرار گیرد. چراکه تاکید بر ضرورت فرهنگ سازی مناسب جهت مقابله با توطئه های فرهنگی دشمنان امری ضروری است.وی با تاکید بر ضرورت تقویت فرهنگ دینی و بومی در جامعه، بیان کرد: سیره ائمه معصومین (علیهم السلام) درس زندگی صحیح و صفا و صمیمیت خانوادگی است.
    ایشان اظهار کرد: خانواده اسلامی و ایرانی، خانواده ای است که پایه های زندگی آنان بر مبنای مهربانی، صمیمت و محبت است. درپایان سوالاتی پیرامون  کارگاه فوق مطرح گردید که به دانشجویانی که پاسخ درست دادند جوایزی اهدا شد.
     
     
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/9/5 10:14


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 159
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )