یکشنبه 5 خرداد 1398  /  2019 26 May   
ساعت :  0:23 GMT  /  تهران -  4:53
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
5 خرداد 1398
   
  2019 May 26
    
   20 رمضان 1440
     
    کد پیگیری
    دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قم و سرپرست آموزشکده سما واحد قم با سردار سید محمد شاهچراغی فرمانده سپاه علی‌‌بن‌ابیطالب‌(ع) قم
    به گزارش روابط عمومی سما ، سردار سيد محمد شاهچراغي فرمانده سپاه علی‌‌بن‌ابیطالب‌(ع) ظهر امروز در ديدار اعضاي هيأت رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي استان قم به مناسبت هفته بسيج با تأکيد بر لزوم ترويج فرهنگ خدمت‌رساني اقشار جامعه به ويژه فعاليت بيشتر اردو‌‌هاي جهادي اظهار‌ کرد: دانشگاه آزاد اسلامي مي‌تواند از ظرفيت‌هاي علمي، پژوهشي و آموزشي خود براي خدمت به اقشار جامعه در قالب اردو‌هاي جهادي استفاده کند.

     


    وي افزود: با توجه به ظرفيت و فضاي موجود در دانشگاه آزاد اسلامي لازم است اين دانشگاه بر روي حوزه‌هاي مختلف اعم از دانشجويان و کارکنان خدمات مناسب ارائه و در حوزه‌هاي اجتماعي، بهداشت و درمان با ايجاد زيرساخت‌هاي لازم فعاليت کند.
    فرمانده سپاه علي‌‌بن‌ابيطالب (ع) قم بيان کرد: در شرايط جديد و فارغ از نگاه سياسي، نگرش جامعه به دانشگاه آزاد اسلامي نگاه انقلابي و مردمي است؛ بنابراين در کنار ظرفيت کلاني که در اين مجموعه دانشگاهي در کشور ايجاد شده اميد است بستري فراهم شود تا اين دانشگاه بتواند خدمتي غير از خدمت علمي و آموزشي که ذات دانشگاه است به مردم ارائه دهد.
    رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان قم نيز در اين ديدار با ارائه گزارشي از فعاليت‌هاي اين دانشگاه اظهار کرد: اين دانشگاه به‌عنوان يکي از بزرگترين مراکز آموزش عالي استان قم از توانمندي‌هاي علمي و پژوهشي مناسبي برخوردار است.


     


    دکترسيف‌الله فضل‌اللهي با تاکيد بر فعاليت چشمگير دانشجويان پزشکي در سطح استاني و کشوري افزود: در دانشگاه آزاد اسلامي استان قم حدود 3هزار دانشجو در مقطع کارشناسي ارشد و دکتري و 8هزار و 300 دانشجو در مقطع کارشناسي و کاردانی در حال تحصيل هستند که از اين تعداد در حدود 400 دانشجو از فضاي خوابگاهي استفاده مي کنند.
    وي با اشاره به اينکه زيرساخت‌هاي مناسب فرهنگي در دانشگاه آزاد اسلامي استان قم ايجاد شده گفت: با راه‌اندازي مرکز مشاوره و راهنمايي دانشگاه آزاد اسلامي قم در حوزه‌هاي روانشناختي فعاليت‌هاي مناسبي در حال انجام است که اميدواريم با حمايت مسئولان استان بتوانيم در مسير اهداف آموزشي نظام جمهوري اسلامي استان قم حرکت کنيم.
     
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/9/6 11:43


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 167
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )