یکشنبه 5 خرداد 1398  /  2019 26 May   
ساعت :  0:15 GMT  /  تهران -  4:45
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
5 خرداد 1398
   
  2019 May 26
    
   20 رمضان 1440
     
    کد پیگیری
    بازدید ریاست سازمان سما از مدارس تازه تأسیس شوش/ راه اندازی مدارس سما خدمت رسانی به خانواده هاست
    دکتر علیرضا منظری توکلی معاون دانشگاه آزاد اسلامی و سرپرست سازمان سما که جهت بازدید از مدارس استان خوزستان و برای اولین بار به این استان سفر کرده در ابتدا از دبستان و پیش دبستانی تازه تأسیس سما واحد شوش بازدید کرد.


    ایشان اولین نکته حضور در خوزستان را ، یادآوری خاطرات شیرین دوران دفاع مقدس دانست که هر کس با شنیدن نام خوزستان و یا حضور در این استان به صورت ناخوداگاه به یاد این دوران خواهد افتاد و در این خصوص گفت:«خوزستان همانطور که امام راحل (ره) فرمودند دِین خود را به اسلام ادا کرده است و اکنون وظیفه ماست که تا حد ممکن حمایت و پشتیبانی خود را از مردم این خطه داشته باشیم و یکی از کارهایی که در این زمینه از دست ما برمی آید تأسیس مدارس سما و خدمت رسانی به خانواده هاست.»


    رئیس سازمان سما در ادامه ضمن ابراز رضایت از گسترش مدارس سما در سطح استان خوزستان در سال های اخیر، از دکتر افشون دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان خوزستان و مجموعه تحت مدیریت وی در این خصوص تشکر نمود و کار کردن در مدارس را امری بسیار پسندیده و دارای اجر معنوی دانست.
    وی در ادامه با حضور در کلاس های درس با دانش آموزان و معلمان به صحبت و گفتگو صمیمانه پرداخت و با ارائه و طرح سوال و مسائل متنوع به تشویق و ترغیب دانش آموزان پرداخت.
    شایان ذکر است که دبستان و پیش دبستان سما شوش در راستای گسترش مدارس سما در سطح استان و در شرایطی که در این شهر واحد سما نیز وجود ندارد به همت دبیرخانه شورای نظارت و هماهنگی و رئیس مرکز دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوش و تعامل با اداره آموزش و پرورش در سال جاری تأسیس و شروع به کار کرده است.


    دکتر مهرداد افشون دبیرشورای نظارت و هماهنگی سما استان خوزستان و دکتر رضا فرشیدی رئیس دانشگاه آزاداسلامی واحد شوش نیز ریاست سازمان سما را در این بازدید همراهی کردند.

     

    منبع :  روابط عمومی سما    1397/9/12 08:04


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 206
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )