پنجشنبه 29 فروردين 1398  /  2019 18 Apr   
ساعت :  15:38 GMT  /  تهران -  20:08
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
جشنواره دانش آموزی سینا
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
29 فروردين 1398
   
  2019 Apr 18
    
   12 شعبان 1440
     
    کد پیگیری
    منظری‌توکلی: دانشجویان با فضای مجازی حقوق خود را مطالبه کنند

    معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما گفت: دانشجویان به‌عنوان قشر فرهیخته و تأثیرگذار جامعه باید با استفاده از فضای مجازی حقوق خود را مطالبه کند.

     


     

    به گزارش روابط عمومی سما، علیرضا منظری‌ توکلی ظهر دیروز در مراسم اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی زابل گفت: مأموریت دارم تا سلام دکتر ولایتی و دکتر تهرانچی را به مردم صبور و ولایت مردار سیستان‌و‌بلوچستان برسانم.

    وی اظهار کرد: سیستان‌و‌بلوچستان به‌عنوان مهد تمدن و با قدمتی بیش از ۵ هزار سال امروز به شهیدانی افتخار می‌کند که در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم این نظام کرده است.معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما با بیان اینکه فضای مجازی به‌عنوان ابزاری بسیار مناسب برای مطالبه‌گری است، عنوان کرد: دانشجویان به عنوان قشر فرهیخته و تأثیرگذار جامعه باید با استفاده از این ابزار حقوق خود را مطالبه کند.

    منظری‌توکلی با بیان جایگاه پژوهش در کشور تصریح کرد: پروژه‌های عمرانی بسیاری در منطقه سیستان‌و‌بلوچستان بدون پژوهش انجام شده که غیر از صرف هزینه هیچ دستاوردی برای مردم نداشته است. جایگاه پژوهش در کشور یعنی هیچ مسئولی نباید بدون پژوهش کاری را انجام دهد.وی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی اراده کرده است تا از همه ظرفیت‌های خود برای حل مشکلات مردم با استفاده از نیروهای متعهد و اعضای هیأت علمی محقق خود در سراسر کشور اقدام کند.

    معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما، اعتماد به جوانان را برای رسیدن به اوج پیشرفت و عزت لازم دانست و افزود: هر وقت به جوانان و مدیرت جهادی آنان اعتماد کردیم، پیروز آن عرصه بودیم که می‌توان مدیریت جنگ تحمیلی توسط جوانان این مرز و بوم را نام برد.


     

    منبع :  روابط عمومی سما    1397/10/3 08:07


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 163
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )