دوشنبه 27 خرداد 1398  /  2019 17 Jun   
ساعت :  10:20 GMT  /  تهران -  14:50
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
27 خرداد 1398
   
  2019 Jun 17
    
   13 شوال 1440
     
    کد پیگیری
    دکتر طهرانچی در افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی: می خواهیم با ایده ای نو به خلق روشی جدید در حوزه پژوهش و فناوری بپردازیم
    رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نگاه جدید این دانشگاه به فناوری و نوآوری به فعلیت رساندن توان جوانان این مرزوبوم است که برای تحقق آن تلاش می‌کنیم.

     

     

     دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی که صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد، با بیان اینکه رویداد امسال در دانشگاه آزاد اسلامی تفاوتی بزرگ با سال‌های گذشته دارد، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی مبتنی بر فعالیت دانشگاه‌های استانی خود در یک محیط خاص در عرصه فعالیت‌های پژوهشی و فناورانه اقدام کرده است.وی افزود: در شرایطی که بدطینت‌های سلطه‌جو و استکبار جهانی تحریم را ابزار خود برای از پا درآوردن این نظام مقدس پیشه کرده‌اند، می‌خواهیم با یک پیام واضح و روشن اعلام کنیم که جوانان این مرزوبوم و نخبگان و نیک‌اندیشان با تکیه بر پژوهش و فناوری، نخواهند گذاشت به نیت شان برسند.

    دکتر طهرانچی با تأکید بر اینکه پژوهش و فناوری در حقیقت ابزاری است که ایده‌های جوانان این مرزوبوم را از ذهن به فعلیت می‌رساند، خاطرنشان کرد: این موضوع می‌تواند اقتصاد کشور را پویاتر کند. زنجیره ایده تا خلق ثروت از دانش، موضوعی است که باید برای آن راه‌حل روشن و مشخص یافت.

    رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: این دانشگاه می‌خواهد با ایده‌ای نو در سطحی جدید، به خلق روشی جدید در حوزه پژوهش و فناوری بپردازد. طرح پایش و سراهای نوآوری آزاد و نگاه جدید دانشگاه آزاد اسلامی به فناوری و نوآوری که در حقیقت به فعلیت رساندن توان جوانان این کشور است، نکته‌ای است که به دنبال تحقق آن هستیم. این کار با کمک سرمایه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی که حدود 59 هزار دانشجوی دکتری و بیش از 300 هزار دانشجوی کارشناسی ارشد است، انجام خواهد شدوی با بیان اینکه حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی، ظرفیت بزرگی در دانشگاه آزاد اسلامی است، گفت: اگر از این ظرفیت صحیح و بجا استفاده شود، می‌تواند هر مسئله‌ای را از پیش روی کشور بردارد.

    عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه امروز علاوه بر افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، شاهد افتتاحی در دوره پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی هستیم، خاطرنشان کرد: امروز نقطه عطفی در عرصه پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی رقم می‌خورد و برآنیم حرکتی را شروع کنیم که ان‌شاءالله در تاریخ ماندگار شود

     
    منبع :  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی    1397/10/3 15:19


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 146
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )