پنجشنبه 29 فروردين 1398  /  2019 18 Apr   
ساعت :  15:39 GMT  /  تهران -  20:09
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
جشنواره دانش آموزی سینا
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
29 فروردين 1398
   
  2019 Apr 18
    
   12 شعبان 1440
     
    کد پیگیری
    دکتر توکلی در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر واحد زاهدان: بدون پژوهش تصمیمی گرفته نشود

    معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما تأکید کرد: مسئولان نظام جمهوری اسلامی برای دست‎یابی به قلل پیشرفت باید توجه کنند که بدون پژوهش تصمیمی گرفته نشود.

     


     

    به گزارش روابط عمومی سما ، علیرضا منظری‎توکلی ظهر امروز در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با قدردانی از تلاش بی‎شائبه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با سرعت قابل قبول به سمت تعالی و پیشرفت در حال حرکت است.

    وی با اشاره به اعتماد به جوانان، عنوان کرد: بر اساس مطالبات و تأکیدات مقام معظم رهبری اگر مسئولان به جوانان اعتماد کنند، حرکت در مسیر تعالی و پیشرفت سریعتر انجام می‎شود.

    رئیس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه یکی از مهمترین مشکلات کشورهای جهان سوم داشتن مشکل مدیریت موفق است، خاطرنشان کرد: کشورهای جهان سوم و به‌ویژه کشور عزیزمان ایران اسلامی دارای منابع انسانی توانمند و منابع مادی و ظرفیت مطلوب است که متأسفانه به‌دلیل نبودن مدیریت کارآمد از این ظرفیت به‌خوبی استفاده نمی‎شود.منظری‌توکلی گفت: متأسفانه یکی از عرصه‎های مهم و تأثیرگذار در کشور که بخش اقتصاد است با مشکل مدیریتی مواجه بوده و این حوزه در دست افرادی قرار دارد که نه با درد مردم آشنا هستند و نه تحرک و انگیزه لازم را برای مرتفع‌کردن مسائل و مشکلات دارند و دشمن نیز از این ضعف استفاده و به این عرصه حمله کرده است.

    وی به برنامه‎های دشمن برای حمله اقتصادی به کشور اشاره و بیان کرد: دشمن با ایجاد نوسان در قیمت ارز، تغییر و تحول در تحریم‎ها، استفاده از رسانه‎ها و .... باعث دیده نشدن بسیاری از موفقیت‎ها، سرمایه‎ها، پیشرفت‎ها و امیدهایی است که در ایران اسلامی داریم.معاون دانشگاه آزاد اسلامی جوانان و دانشجویان را یکی از مهم‎ترین سرمایه‎ها و امیدها در کشور معرفی کرد و گفت: دانشجویان به عنوان قشر پویا، فعال و اثربخش جامعه، ظرفیت لازم را برای پیشرفت کشور در همه‎ عرصه‎ها دارا هستند.


          

     در این مراسم از علیرضا حسن‎آبادی، غلامرضا ثناگو، کامبیز نرماشیری، احمد مهربان، به عنوان پژوهشگران برتر اعضای هیات علمی تجلیل و بر اساس تأکیدات مقام معظم رهبری در راستای برگزاری کرسی‎های نظریه‎پردازی، نقد و مناظره در دانشگاه‎ها، از استادان ارائه‎دهنده، منتقد و مسئولان این حوزه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان قدردانی شد.از دانشجویان نخبه و پژوهشگر و هسته‎های فناور و شرکت‎های دانش‎بنیان نیز در این مراسم تجلیل شد.

     

     

    منبع :  روابط عمومی سما    1397/10/3 17:07


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 180
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )