سه شنبه 4 تير 1398  /  2019 25 Jun   
ساعت :  10:38 GMT  /  تهران -  15:08
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
4 تير 1398
   
  2019 Jun 25
    
   21 شوال 1440
     
    کد پیگیری
    رئیس سازمان سما: بیش از ۷۰۰ مدرسه زیرمجموعه دانشگاه آزاد اسلامی هستند

    معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما عنوان کرد: ۷۰۳ مدرسه در زیرمجموعه دانشگاه آزاد اسلامی فعالیت می‌کنند.
    به گزارش روابط عمومی سما،  علیرضا منظری توکلی ظهر امروز در شانزدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی جزو برنامه‌های جاری دانشگاه بوده؛ ولی اولویت با فعالیت های فرهنگی است.وی افزود: باید به مسائل اعتقادی دانشجویان توجه ویژه کرد تا دانشجویان و دانش‌آموزان ما به هویت فرهنگی و مذهبی خود افتخار کنند.

    رئیس سازمان سما، دانشگاه آزاد اسلامی را بزرگترین دانشگاه حضوری جهان معرفی کرد و گفت : با اینکه در طول سال های اخیر با افت دانشجو روبه‌رو هستیم؛ ولی یک میلیون و ۳۲۰ هزار دانشجو که ۳۵ درصد دانشجویان کشور را تشکیل می دهد در آن مشغول تحصیل هستند.منظری‌توکلی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی دارای ۳۰ هزار عضو هیأت علمی بوده و ۴۵۰ واحد و مرکز دانشگاهی آن در داخل و خارج کشور فعالیت دارند.

          

    وی به سفر خود به کابل اشاره کرد و افزود: در افغانستان دیدم که نقش تعلیم و تربیت چقدر مؤثر است و کلید فتح دنیا در آینده همين امر مهم تعلیم و تربیت است.

     رئیس سازمان سما گفت: بسیاری از بزرگان کشور افغانستان تحصیلکرده دانشگاه آزاد اسلامی واحد کابل هستند و این حاصل اخلاص امام راحل با تخصیص یک میلیون تومان برای راه‌اندازی این دانشگاه است که تأثیراتش را هم در داخل و هم خارج کشور مشاهده می‌کنیم.

    منظری‌توکلی بیان کرد: ۷۰۳ مدرسه در زیر مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی فعالیت می‌کنند و این در قیاس با دانشگاه‌های بزرگ دنیا مانند کمبریج که مدارس زیادی را تحت پوشش دارند، وضعیت بسیار خوبی است.وی مدرسه سما حافظ اردبیل را یکی از موفق‌ترین مدارس معرفی کرد و گفت: تغییراتی را که در این مدرسه به لحاظ معماری زیبایی اسلامی رخ داده و استفاده از معلمان مجهز به علم روز و تکنولوژی پیشرفته رخ داده و تحول عظیمی را در این مدرسه ایجاد کرده است.

    معاون دانشگاه آزاد اسلامی به مسئولیت اجتماعی این دانشگاه اشاره کرد و افزود: فعالیت‌های خوب دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل حاکی از آن است که حرکت‌های خوبی در زمینه مسئولیت اجتماعی در این استان انجام می‌شود.منظری‌توکلی گفت: سیاست کلی دانشگاه به‌دنبال ایجاد سرای نوآوری در کل کشور هستیم و واحد اردبیل با استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان و ایجاد مرکز تحقیقاتی آب و انرژی فعالیت‌های خوبی داشته است.

          

    معاون دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: شفاف‌سازی در امور مالی یکی از کارهای مهمی است که دکتر ولایتی روی آن تاکید دارند و برای نخستین بار در تاریخ دانشگاه یک شرکت حسابرس مستقل به کار حسابرسی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی کشور مي پردازد.در شانزدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گزارش شرکت حسابرس مستقل ارایه و بررسی لازم انجام شد.     

     

    منبع :  روابط عمومی سما    1397/10/3 17:32


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 223
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )