دوشنبه 27 خرداد 1398  /  2019 17 Jun   
ساعت :  10:07 GMT  /  تهران -  14:37
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
27 خرداد 1398
   
  2019 Jun 17
    
   13 شوال 1440
     
    کد پیگیری
    نمایشگاه فن‌بازار ویژه دستاوردهای سازمان سما برگزار می‌شود

    رئیس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در راستای حمایت از دستاوردهای دانش‌آموزان و دانشجویان سازمان سما، نمایشگاهی تحت عنوان فن‌بازار سما برنامه‌ریزی شده است.

     


     

    علیرضا منظری‌توکلی امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در غرفه خبرگزاری آنا دقایقی با خبرنگاران این رسانه گفتگو کرد.رئیس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی با تسلیت حادثه غم‌انگیز واحد علوم و تحقیقات، از درگاه خداوند متعال برای خانواده‌های داغدار خواستار صبر و تسلی‌خاطر شد.

    منظری‌توکلی با اشاره به توقعات جامعه از دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با تمام واحدهای دانشگاهی در سراسر کشور با نمایش دستاوردهای بسیار که اغلب بالفعل شده است، نشانی از قابلیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی است.وی ادامه داد:با روندی که تحت مدیریت دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی در دانشگاه آزاد اسلامی پیش گرفته شده است، دستاوردهای این نمایشگاه بالفعل خواهد شد و بیش از پیش شاهد پیشرفت‌های این دانشگاه خواهیم بود.

    منظری‌توکلی با اشاره به سخنان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر این‌که، دانشگاه آزاد یک دانشگاه اجتماعی است، افزود: از دانشگاه اجتماعی انتظار می‌رود در راستای حل معضلات و مشکلات جامعه تمام توان و ظرفیت‌ها را به‌کارگیری کند و تولیدات داخلی را با کیفی‌سازی تقویت کند.

    رئیس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: غرفه متعلق به سازمان سما که مجموع دستاوردهای دانش‌آموزان مدارس و دانشجویان آموزشکده‌های فنی سما است که شکوفایی این فرزندان باعث دلگرمی و امیدواری استادان و مدیران است.منظری‌توکلی با تأکید بر حرکت دانشگاه آزاد اسلامی به‌سمت اقتصاد دانش‌بنیان تصریح کرد: براساس سیاست‌های اعلامی از سوی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، سازمان سما بر خود لازم می‌داند که در کنار  آموزش‌های معمول و برنامه درسی ابلاغی وزارت آموزش و پرورش، مهارت‌های نیز برای دانش‌آموزان آموزش بدهد.

    وی گفت: باتوجه به اینکه سیاست‌های کلی سازمان سما برگرفته از دانشگاه آزاد اسلامی است، تمامی امکانات دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور ازجمله امکانات آزمایشگاهی، کارگاهی و ورزشی در اختیار مدارس سما قرار گرفته است.منظری با اشاره به تأسیس مدارس مهارت و خلاقیت اضافه کرد: با تبیین مدل‌هایی مبتنی بر ظرفیت‌های منطقه‌ای مدارس مهارت و خلاقیت سراسر کشور تأسیس خواهد شد.

    رئیس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی در پایان گفت: در راستای حمایت از دستاوردهای دانش‌آموزان و دانشجویان سازمان سما، نمایشگاهی تحت عنوان فن‌بازار سما برنامه‌ریزی شده است که طرح‌های برگزیده معرفی و حمایت خواهند شد.     

    منبع :  خبرگزاری آنا    1397/10/5 13:18


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 250
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )