چهارشنبه 30 مرداد 1398  /  2019 21 Aug   
ساعت :  8:30 GMT  /  تهران -  13:00
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
30 مرداد 1398
   
  2019 Aug 21
    
   19 ذیحجه 1440
     
    کد پیگیری
    تقدیراز قهرمانان ورزشی سمای کرج
    دکتر بلیاد سرپرست سمای کرج در مراسمی از قهرمانان ورزشی مسابقات کارکنان تقدیر کرد.

     


    به گزارش روابط عمومی سما ، با هدف تقدیر از تیم­های ورزشی در مسابقات استانی سما، مراسم ویژه­ای 5 دی 97 در آموزشکده سما واحد کرج با حضور دکتر محمدرضا بلیاد سرپرست سما واحد کرج و جمعی از کارکنان و استادان برگزار شد و از تیم­های برتر این مسابقات که در دو رشته آمادگی جسمانی ویژه کارکنان خانم و فوتسال ویژه کارکنان آقا صاحب عنوان شدند، با اهدای لوح سپاس و جوایز نفیس تقدیر و تشکر به عمل آمد.

     


    بنابر گزارش افسانه افسری کارشناس تربیت بدنی آموزشکده و مسئول برگزاری این مسابقات، به منظور ارتقاء سلامت جسمی و روحی و افزایش تعامل اجتماعی و فرهنگی همکاران و همچنین در راستای بخشنامه برگزاری مسابقات کارکنان مراکز آموزشی و فرهنگی سازمان سما،  مقرر گردید در استان البرز مسابقه فوتسال ویژه آقایان و مسابقه آمادگی جسمانی ویژه کارکنان خانم برگزار شود.

     


    افسری در خصوص مسابقه فوتسال گفت:پس از ابلاغ اطلاعیه برگزاری مسابقات به واحدهای سما استان البرز، اسامی تیم­ها مشخص و  مسابقات با حضور سرپرستان تیم­ها و همچنین سرپرست فنی و هماهنگی مسابقات برگزار شد.
    بر این اساس تصمیماتی درخصوص مدت زمان هر بازی و زمان استراحت و نحوه امتیازدهی اتخاذ شدو به منظور ایجاد نظم و هماهنگی میان بازیکنان هر تیم لباسهای متحدالشکل ویژه بازیکنان هر تیم به سرپرستان تحویل داده شد و جدول مسابقات به صورت دوره­ای تنظیم و قرعه­کشی تیم ها انجام شد.
    این دوره از مسابقات در سه روز برگزار شد و پس از گذشت سه روز تیم مدارس با کسب 7 امتیاز مقام اول؛ تیم کهکشانی­ها از آموزشکده با کسب 6 امتیاز مقام دوم و تیم تک ستاره از آموزشکده با کسب 4 امتیاز مقام سوم را از آن خود نمودند.
     همچنین بر اساس نظر تیم داوری و کمیته برگزاری مسابقات تیم سما البرز به عنوان تیم اخلاق و آقای مسعود کیانفر بازیکن تیم مدارس به عنوان آقای گل معرفی شدند.


     


    مسئول برگزاری مسابقات در خصوص مسابقه آمادگی جسمانی ویژه خانم­ها گفت، این دوره از مسابقات با حضور کارکنان خانم مدارس و آموزشکده در یک روز به صورت انفرادی برگزار شد. ایستگاه های آمادگی جسمانی شامل دراز و نشست، طناب زنی، عبور از موانع و حمل توپ های مدیسنبال و دوی سرعت بود که در نهایت زهرا پالیزی، ساجده تشرعی و فاطمه امیری با کسب کمترین زمان و بیشترین امتیاز به ترتیب مقام­های اول تا سوم را از آن خود کردند.
     
     
     
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/10/8 10:38


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 299
    1/10 (تعداد آرا 1 نفر )