دوشنبه 27 خرداد 1398  /  2019 17 Jun   
ساعت :  10:00 GMT  /  تهران -  14:30
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
27 خرداد 1398
   
  2019 Jun 17
    
   13 شوال 1440
     
    کد پیگیری
    با حضور دکتر منظری توکلی، رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد معرفی شد

    رئيس جديد دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد در مراسمی با حضور معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما معرفی شد.
     

     

    به گزارش روابط عمومی سما،  از دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، مراسم تکریم و معارفه رؤسای جدید و قدیم دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد عصر امروز با حضور علیرضا منظری توکلی معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما و جمع كثیری از مسئولان استانی و دانشگاهی در سالن همایش‌های دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد.

    منظری‌توکلی در این مراسم از تلاش‌های مهدی ملك‌نژاد رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی مشهد تشكر و قدردانی كرد و برای علی سروری مجد رئیس جدید این دانشگاه در این مسئولیت آرزوی موفقیت کرد.

    وی با تاكید بر اینكه موقعیت‌ها و مسئولیت‌هایی كه به عهده انسان‌ها نهاده می‌شود نه حق است و نه امتیاز، اظهار کرد: این مسئولیت‌ها وظیفه و تكلیف است كه ما در قبال خون شهدا و دین به خانواده آنان و جانبازان داریم؛ بنابراین باید به  نحو احسن ادای دین و وظیفه کنیم.

    رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد نیز از همکاری و همراهی اعضای هیأت علمی و كاركنان دانشگاه در  طول دوران مسئولیت‌اش قدردانی کرد و گفت: به‌رغم اینكه بیش از ۹۰ درصد درآمد دانشگاه صرف هزینه‌های حقوق و مسائل جاری می‌شد، این رقم با انضباط مالی به ۸۱ درصد كاهش یافت.

    ملك‌نژاد با بیان اینكه سال گذشته با مساعدت و همكاری همه بخش‌ها، این واحد دانشگاهی از زیان‌دهی خارج شد، افزود: وام‌هایی كه برای معیشت كاركنان و استادان در دوسال پرداخته نشده بود با انضباط مالی ایجاد شده به آنان پرداخت شد.

    معاون علوم پزشكی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد اظهار کرد: در حوزه آموزش نیز چندین رشته جدید به واحد مشهد افزود و برای حوزه علوم پزشكی نیز در رشته‌های مامایی و پرستاری تحصیل در مقطع تحصیلات تكمیلی فراهم شد.وی از افزایش سه برابری تعداد دانشجویان بین‌المللی در واحد مشهد خبر داد و گفت: امروز دانشگاه آزاد مشهد جزء سه دانشگاه اول در جذب دانشجوی خارجی است.  

    ملک‌نژاد با بیان اینكه در اجرا و برگزاری برنامه‌های فرهنگی اجتماعی در چند مورد الگوی كشوری بوده‌ایم، تصریح كرد: برگزاری دوره‌های حیات طیبه، بصیرت‌افزایی، پیاده‌روی دانشجویان در دهه آخر صفر و... از جمله این اقدامات بوده است.در ادامه علیرضا سروری مجد رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد از تلاش رؤسایاین دانشگاه در ۳۰ سال گذشته قدردانی و ابراز امیدواری کرد با همكاری و مساعدت همه بخش‌ها برای توسعه و پیشرفت دانشگاه بكوشیم و به رشد و تعالی و بالندگی آن بیفزاییم.


     


    وی سلامت و رشد و تعالی انسان و تسریع و توسعه طرح‌های دانش‌بنیان را از برنامه‌های خود در دانشگاه عنوان  و تأكید کرد: امیدوارم با همدلی و همراهی و كار و تلاش مخلصانه  فارغ از هرگونه گرایش در راستای اهداف عالی دانشگاه و نظام جمهوری اسلامی گام برداریم.سروری مجد با اشاره به  ظرفیت مادی و معنوی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، افزود: خراسان رضوی با برخورداری از دیرینه ادبی و هنری و وجود بارگاه امام رضا (ع) می‌تواند پایگاه گسترش ارتباطات بین‌المللی باشد.     

    منبع :  روابط عمومی سما    1397/10/10 11:48


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 4388
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )