پنجشنبه 29 فروردين 1398  /  2019 18 Apr   
ساعت :  15:38 GMT  /  تهران -  20:08
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
جشنواره دانش آموزی سینا
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
29 فروردين 1398
   
  2019 Apr 18
    
   12 شعبان 1440
     
    کد پیگیری
    با حضور دکتر منظری توکلی، رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد معرفی شد

    رئيس جديد دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد در مراسمی با حضور معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما معرفی شد.
     

     

    به گزارش روابط عمومی سما،  از دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، مراسم تکریم و معارفه رؤسای جدید و قدیم دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد عصر امروز با حضور علیرضا منظری توکلی معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما و جمع كثیری از مسئولان استانی و دانشگاهی در سالن همایش‌های دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد.

    منظری‌توکلی در این مراسم از تلاش‌های مهدی ملك‌نژاد رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی مشهد تشكر و قدردانی كرد و برای علی سروری مجد رئیس جدید این دانشگاه در این مسئولیت آرزوی موفقیت کرد.

    وی با تاكید بر اینكه موقعیت‌ها و مسئولیت‌هایی كه به عهده انسان‌ها نهاده می‌شود نه حق است و نه امتیاز، اظهار کرد: این مسئولیت‌ها وظیفه و تكلیف است كه ما در قبال خون شهدا و دین به خانواده آنان و جانبازان داریم؛ بنابراین باید به  نحو احسن ادای دین و وظیفه کنیم.

    رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد نیز از همکاری و همراهی اعضای هیأت علمی و كاركنان دانشگاه در  طول دوران مسئولیت‌اش قدردانی کرد و گفت: به‌رغم اینكه بیش از ۹۰ درصد درآمد دانشگاه صرف هزینه‌های حقوق و مسائل جاری می‌شد، این رقم با انضباط مالی به ۸۱ درصد كاهش یافت.

    ملك‌نژاد با بیان اینكه سال گذشته با مساعدت و همكاری همه بخش‌ها، این واحد دانشگاهی از زیان‌دهی خارج شد، افزود: وام‌هایی كه برای معیشت كاركنان و استادان در دوسال پرداخته نشده بود با انضباط مالی ایجاد شده به آنان پرداخت شد.

    معاون علوم پزشكی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد اظهار کرد: در حوزه آموزش نیز چندین رشته جدید به واحد مشهد افزود و برای حوزه علوم پزشكی نیز در رشته‌های مامایی و پرستاری تحصیل در مقطع تحصیلات تكمیلی فراهم شد.وی از افزایش سه برابری تعداد دانشجویان بین‌المللی در واحد مشهد خبر داد و گفت: امروز دانشگاه آزاد مشهد جزء سه دانشگاه اول در جذب دانشجوی خارجی است.  

    ملک‌نژاد با بیان اینكه در اجرا و برگزاری برنامه‌های فرهنگی اجتماعی در چند مورد الگوی كشوری بوده‌ایم، تصریح كرد: برگزاری دوره‌های حیات طیبه، بصیرت‌افزایی، پیاده‌روی دانشجویان در دهه آخر صفر و... از جمله این اقدامات بوده است.در ادامه علیرضا سروری مجد رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد از تلاش رؤسایاین دانشگاه در ۳۰ سال گذشته قدردانی و ابراز امیدواری کرد با همكاری و مساعدت همه بخش‌ها برای توسعه و پیشرفت دانشگاه بكوشیم و به رشد و تعالی و بالندگی آن بیفزاییم.


     


    وی سلامت و رشد و تعالی انسان و تسریع و توسعه طرح‌های دانش‌بنیان را از برنامه‌های خود در دانشگاه عنوان  و تأكید کرد: امیدوارم با همدلی و همراهی و كار و تلاش مخلصانه  فارغ از هرگونه گرایش در راستای اهداف عالی دانشگاه و نظام جمهوری اسلامی گام برداریم.سروری مجد با اشاره به  ظرفیت مادی و معنوی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، افزود: خراسان رضوی با برخورداری از دیرینه ادبی و هنری و وجود بارگاه امام رضا (ع) می‌تواند پایگاه گسترش ارتباطات بین‌المللی باشد.     

    منبع :  روابط عمومی سما    1397/10/10 11:48


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 4349
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )