سه شنبه 4 تير 1398  /  2019 25 Jun   
ساعت :  10:40 GMT  /  تهران -  15:10
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
4 تير 1398
   
  2019 Jun 25
    
   21 شوال 1440
     
    کد پیگیری
    گردهمایی مشترک دبیران شوراهای نظارت و هماهنگی، معاونان دانشگاه و روسای مراکز آموزشی و فرهنگی و روسای آموزشکده های سراسر کشور صبح امروز در مشهد مقدس آغاز به کار کرد
    گردهمایی مشترک دبیران شوراهای نظارت و هماهنگی، معاونان دانشگاه و روسای مراکز آموزشی و فرهنگی و روسای آموزشکده های سراسر کشور در دارالقرآن صحن جمهوری حرم مطهر امام رضا (ع) با پیام تلفنی دکتر توکلی رئیس سازمان سما  آغاز شد.
     

    وی با اشاره به عنایت خاصی که شامل سماییان شده و توانسته اند نشست خود را در کنار بارگاه ملکوتی امام رضا برگزار کنند گفت: این دوره به منظور پی گیری سیاست های سازمان سما باید بر روی جذب دانشجو با توجه به طرح ۳_۳_۶  باشد.
    وی با اشاره به بحث در آمد زایی و ارائه راهکارهایی  در همین راستا به تبادل رشته و دانشجو درون  استانی و برون استانی تاکید کرد.
     

    برگزاری دوره های کوتاه مدت و جذب دانشجویان کاردانی تربیت معلم به عنوان  سیاست های آینده سازمان سما  توسط دکتر توکلی اعلام شد.
    سلطانی صبور معاون آموزشی، پژوهشی سازمان سما سخنران بعدی نشست معاونان و روسای آموزشکده های سما سراسر کشور در اولین روز برنامه در صحن جمهوری حرم رضوی بود .
     

     
    وی با اشاره به سیاست های سازمان سما که توسط دکتر توکلی در برنامه اعلام شد گفت:«معاونان ما در پایان این دوره برنامه عملیاتی یک سال پیش رو را باید طراحی کنند و پس از بازگشت به مراکز خود این طرح ها را به سازمان ارسال نمایند.»
    و موضوع بعدی که همه همکاران باید به آن توجه ویژه داشته باشند را موقعیت زمانی اعلام کرد و گفت:«ما باید به مسائل روز جامعه شناخت کافی داشته باشیم زیرا کسی که ماهیت زمان خود را بشناسد مورد حمله قرار نمی گیرد و عالم بودن به زمانه خود از ضروریات است.»

     

     
    معاون سما با تاکید به برنامه های فرهنگی گفت:«مسوولان سما باید با پر رنگ کردن محافل قرآنی دانش آموزی و دانشجویی ارتباط نزدیک قشر جوان را فراهم کنند و تضمین و ایمنی آنان را از جریانات انحرافی ایجاد کنند.»
    سلطانی صبور با اشاره به برنامه ریزی های براندازان جمهوری اسلامی گفت: حفظ نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه از اصول مسلم ماست که باید به آن توجه خاص کنیم زیرا دشمن به دنبال کمرنگ کردن این دو اصل است که امام راحل همیشه به آن تاکید داشته است .
     

     
    وی برگزاری جلسات و کرسی های آزاد اندیشی در آموزشکده ها را در راستای احیای احکام اسلام و پایداری نظام جمهوری اسلامی ضروری اعلام کرد .

       1397/10/15 15:08


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 1212
    1/10 (تعداد آرا 1 نفر )