سه شنبه 4 تير 1398  /  2019 25 Jun   
ساعت :  10:39 GMT  /  تهران -  15:09
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
4 تير 1398
   
  2019 Jun 25
    
   21 شوال 1440
     
    کد پیگیری
    نشست کمیسیون های تخصصی با موضوع توسعه کمی و کیفی آموزشکده های سما در مشهد مقدس
    نشست کمیسیون های تخصصی با موضوع توسعه کمی و کیفی آموزشکده های سما پایان بخش برنامه اولین روز گردهمایی مشترک معاونان دانشگاه و روسای مراکز آموزشی و فرهنگی سما و روسای آموزشکده های فنی و حرفه ای سما سراسر کشور بود.برنامه کمیسیون در دو گروه برگزار شد.
     

    در گروه اول مهندس سودابه ملکی مدیر پژوهش سازمان در رابطه با برنامه پژوهش  سازمان با توجه به سیاست های اعلام شده ازطرف دکتر توکلی گفت:برنامه راه اندازی آزمایشگاه های نانو،برگزاری فن بازار سازمان، برگزاری دوره های کوتاه مدت و ساها می تواند راهکاری در جهت بحث درآمدزایی واحدهای سما باشد.
     

    وی به نظارت بر نحوه هزینه کرد بودجه پژوهشی و برگزاری جشنواره ناتو و تقدیر از برگزیدگان هفته پژوهش تاکید کرد.
    زهرا فتح الهی مدیر تربیت بدنی و سلامت با اشاره به اهمیت برنامه های اجرا شده در حوزه سلامت دانش آموزان در مراکز سما گفت: معاونان باید توجه داشته باشند که سهم مدارس و آموزشکده ها از سرانه های ورزشی در جایگاه خود هزینه گردد. وی درخصوص تیم های ورزشی پایه این نوید را داد که به زودی انجمن ها و آکادمی ورزشی در رشته های بسکتبال و کشتی  راه اندازی می شود.

     

    فتح الهی با تاکید از حمایت هایی اداره کل ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی گفت:با توجه به آمایش سرزمینی این تیم ها  راه اندازی خواهند شد .فتح اللهی با اشاره به اینکه ورزش یک ابزار برای ترویج فرهنگ و منش اسلامی است گفت یکی از فعالیت های سازمان سما در این خصوص، پیوست فرهنگی در تمامی فعالیت های ورزشی کشوری بوده است که در ماه های گذشته اجرا گردید. و ضروری است تمامی مراکز سما به این امر توجه ویژه داشته باشند. بنفشه عباسی کارشناس فرهنگی سازمان در رابطه با بومی سازی بخشنامه قرآن و عترت،نظارت بر اجرای دقیق بخشنامه ها و ارسال گزارش اقدامات واحدها تاکید کرد.وی تقویت و تعمیق اصول و معارف اسلامی،دینی و ارزشهای انقلابی را از برنامه های اصلی سازمان اعلام کرد.
     

    مهندس بختیاری مدیر امور دانشجویی و سرپرست امور آموزشکده ها با اعلام موافقت  واگذاری تمام رشته های کاردانی به سازمان گفت:این موافقت قرار است در شورای گسترش به تصویب باید.
    وی با توجه به سیاست های اعلام شده از سوی دکتر توکلی گفت:واحدهایی که رشته های غیرفعال دارند می توانند از طریق واحدهای نزدیک همان  استان یا واحدهای همجوار بصورت تفاهم نامه جذب دانشجو داشته باشند .بختیاری به تاسیس شعب در واحدهای کم برخوردار و اجرای برنامه های مهارتی در آموزشکده ها تاکید کرد.

     

    حسن زاده رئیس اداره امور بین الملل در رابطه با ساماندهی اداری و مالی انستیتو گفت:راه اندازی سایت و سامانه مستقل انستیتو زبان های خارجی و کار گروه تخصصی انستیتو انجام شده است.
    وی ثبات مدیریتی مراکز و موسسات و مبنای محتوی ترمیک را از برنامه های آتی این حوزه برشمرد.

     

    .
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/10/15 20:00


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 4525
    1/10 (تعداد آرا 1 نفر )