چهارشنبه 2 مرداد 1398  /  2019 24 Jul   
ساعت :  20:58 GMT  /  تهران -  1:28
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
2 مرداد 1398
   
  2019 Jul 24
    
   20 ذیقعده 1440
     
    کد پیگیری
    دکتر منظری توکلی در بازدید از روزنامه فرهیختگان: امروز کشور ما دچار مشکل فرهنگی است

    دکتر منظری توکلی معاون دانشگاه و سرپرست سازمان سما در جریان بازدید از روزنامه فرهیختگان با اشاره به انقلاب مهم قرون اخیر، گفت:« در قرون اخیر ما سه انقلاب مهم لیبرالیستی، کمونیستی و انقلاب اسلامی داشته ایم که سایر انقلاب ها منبعث از این سه دیدگاه بوده. اند. انقلاب لیبرالیسمی و آنچه که بر این پایه شکل گرفته بود امروز تبدیل به ضد خودش شده است. نمونه بارز آن فرانسه است. فرانسه امروز به روی مردم خودش تیغ می کشد و هرجا که آنها مطالبه به حقی دارند با سرنیزه مواجه می شوند. انقلاب کمونیست هم همانگونه که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند به زباله دان تاریخ پیوست و اثری از آن باقی نمانده است. آنچه تعیین کننده است انقلاب اسلامی است.»

         وی ادامه داد:«دلیل این تعیین کنندگی این است که انقلاب اسلامی بر مبنای اعتقادات انسان ها شکل گرفته و رهبر انقلاب، یک فرد خداییی است که توانست دنیا را تغییر دهد و امید است که این انقلاب به مرحله تمدن اسلامی برسد و در زمان ظهور امام زمان(عج) ما شاهد حکومت عالم گیر اسلامی باشیم.»
    ریاست سازمان سما با اشاره به اقبال عمومی در جهان نسبت به دین مبین اسلام، خاطر نشان کرد:«علی رغم همه تبلیغاتی که علیه اسلام می شود؛ یکی از اهداف مهم استکبار، آمریکا و صهیونیست ها در خلق داعش این بود که کشورهایی مثل ایران را به چالش بکشند و دین را پوستین وارونه کنند و به مردم بگویند که چهره اسلام همین چهره ی خشنی است که می بینید. که الحمدالله با تدبیری که مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  و اراده آهنینی فرماندهان سپاه و ارتش و مبارزه دائم و کامل با داعش، نشان داده شد آنچه که هم اکنون به عنوان اسلام طرح شده است، درست ضد اسلام است.»


         معاون دانشگاه افزود:«حقیقتا لطف خداست که با رهبری مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در این زمانه دشوار و در این گرفتاری ها کشور ما اینچنین در حال پیشرفت ، ترقی و تعالی است.» دکتر منظری توکلی مهم ترین مشکل کنونی کشور را مشکل فرهنگی دانست.
    وی با اشاره به تاثیر بی بدیل روزنامه ها و رسانه ها در فضای فرهنگی امروز  و  تبریک موفقیت های چشمگیر روزنامه وزین فرهیختگان، این روزنامه را در طراز روزنامه انقلاب اسلامی دانست.


         ریاست سازمان سما با اشاره به نظر مثبت و مساعد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نسب به روزنامه فرهیختگان و تایید مکرر این روزنامه این امر را موهبتی بزرگ برای این مجموعه دانست و گفت:« همانگونه که تاکنون برای رضای خدا شبانه روز کار کرده اید ، به تلاش و فعالیت خود ادامه دهید که جهادی بزرگ است.»
    وی با اشاره به سفارش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) درخصوص اهمیت خانواده ها، به جوانان مشغول به فعالیت در این رسانه گفت:«از آنجا که فعالیت تان سخت و گاها در طول شبانه روز است، از پرداختن و توجه به خانواده های خود غافل نشوید، برای آنها وقت بگذارید چرا که آنان بر گردن شما بسیار حق دارند. رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید دارند که بچه های مذهبی در عین کار و تلاش به خانواده های خود نیز رسیدگی نمایند.»


         دکتر منظری توکلی خاطر نشان کرد:«کار شما کار بزرگی است، همراهی و همدلی اعضای یک مجموعه در موفقیت آن مجموعه نقش بسزایی دارد. شما اگر تمامی امکانات و تسهیلات را داشته باشید اما نیروی انسانی هماهنگ و همدل نداشته باشید هیچوقت کارها پیش نمی رود. بنده امیدوارم بتوانید همینگونه مسیر رو به پیشرفت خود را با همدلی ادامه دهید.»
    ریاست سازمان سما با ابراز خرسندی از اینکه روزنامه فرهیختگان توانسته است در میان اقشار مخلف اعم از فرهیختگان، تحصیل کردگان و صاحب نظران جای خود را پیدا کند برای تیم متخصص و پرتلاش این روزنامه آروزی موفقیت های روزافزون را داشت.


     


     

     
     

     

    منبع :  روابط عمومی سما    1397/11/16 12:19


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 1868
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )