سه شنبه 4 تير 1398  /  2019 25 Jun   
ساعت :  10:34 GMT  /  تهران -  15:04
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
4 تير 1398
   
  2019 Jun 25
    
   21 شوال 1440
     
    کد پیگیری
    دکتر منظری توکلی در افتتاحیه اولین جشنواره طراحی لباس ایرانی، اسلامی: وظیفه مهم آحاد ملت، تبیین و ترویج و به کارگیری بیانیه گام دوم انقلاب است
    اولین جشنواره طراحی لباس ایرانی، اسلامی صبح امروز در مجموعه دانشگاه آزاد نجف آباد با حضور دکتر منظری توکلی کار خود را آغاز کرد.
     

    به گزارش روابط عمومی سما، دکتر منظری توکلی معاون آموزش های عمومی و مهارتی در ابتدا حضور دانشجویان و مسؤولین را در اولین جشنواره ملی مد و لباس را گرامی داشتند. ایشان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که شهید حججی را حجت خداوند بر زمین  دانستند، وی را افتخاری برای  شهر نجف آباد ذکر کردند.
     

     
    ایشان با اشاره به همزمانی این جشنواره با ولادت صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهر(س) از شرکت کنندگان در این جشنواره خواست تا با ارائه لباسی که با فرهنگ و تمدن و اعتقادات اسلامی سازگار بوده و در جامعه رواج پیدا کند مروج فرهنگ فاطمی باشند.
    دکتر منظری توکلی پیروی از حضرت فاطمه زهرا را جزء افتخار شیعیان بیان نموده و ایشان را نمونه کامل انسانی مسئول در مقابل جامعه دانسته و همگان را به مطالعه زندگی ایشان توصیه نمود.

     

    معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی پیشنهاد برقراری دبیرخانه دائمی جشنواره طراحی لباس ایرانی و اسلامی در سما نجف آباد را خوب دانسته و از حمایت خود خبر داد.
     وی در بخش دیگری از سخنانش لباس را بخش مهمی از فرهنگ با وجوح گوناگون ذکر کرد و یکی از ارکان مهم آن را پوشش دانست. ایشان پوشش را امری فطری ذکر کرد و با اشاره به آیه ای از قرآن کریم مهم ترین کارکرد پوشش را پوشاندن زشتی ها بیان نمود.
     

    معاون دانشگاه آزاد اسلامی خروجی این جشنواره را برای ماندگاری سنن ایرانی و اسلامی مفید بیان نمود و با خواندن فرازهایی از بیانیه مهم رهبری درباره گام دوم انقلاب گفت: وظیفه مهم همگی تبیین ترویج و به کار گرفتن بیانیه گام دوم انقلاب به اندازه وسعمان است .
    ایشان در پایان از تمام شرکت کنندگان در این جشنواره تشکر و قدردانی نمود.     
    منبع :  روابط عمومی سما    1397/12/8 18:29


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 263
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )