چهارشنبه 14 خرداد 1399  /  2020 3 Jun   
ساعت :  3:53 GMT  /  تهران -  8:23
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
پرسش مهر 98
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
14 خرداد 1399
   
  2020 Jun 3
    
   10 شوال 1441
     
    کد پیگیری
    دکتر توکلی :بزرگترین برجستگی این جشنواره حضور دانش آموزان سمایی است

    به گزارش روابط عمومی سما، دومین روز جشنواره نانو با حضور دکتر منظری توکلی معاونت آموزش های عمومی مهارتی دانشگاه با اهدای گل بر مزار شهدا در دانشگاه آزاد علی آباد کتول آغاز شد .
          

    دکتر منظری با حضور در نمایشگاه نانو فناوری از تمام غرفه های حاضر دیدن کرد ودر غرفه سما علاوه بر استماع ارائه دانش آموزان در کارگاه های آموزشی نیز شرکت کرد .
     

     

    بخش بعدی برنامه معاون دانشگاه پس از برگزاری نماز، نشست مدیران مدارس استان گلستان در نمازخانه واحد علی آباد کتول بود که مدیران مشکلات مجموعه های خود را با ایشان در میان گذاشتند.
     

     

     معاون آموزش های عمومی مهارتی دانشگاه سخنران بخش اختتامیه جشنواره فناوری ونانو با اشاره به مهم ترین برجستگی چهارمین دوره جشنواره گفت :حضور دانش آموزان سمایی عمق بیشتری به این جشنواره داده است ،زیرا دانش آموزی که محور فعالیت خود را براساس تحریم طرح ریزی کرده نشان از بینش و بصیرت نسلی است که رهبر انقلاب به آنان اعتماد دارد. وی با اشاره به اینکه ما در حال حاضر ۴۰درصد علم نانوی جهان راتولید می کنیم ودر بخش فناوری ۳۰ هزار متخصص داریم می توانیم در موج چهارم انقلاب صنعتی جزو کشورهای پیشرو باشیم .
     

     

    دکتر توکلی در پایان صحبت ها،همه مسوولان را به تبیین بیانیه گام دوم رهبر انقلاب در مراکز زیر مجموعه توصیه کرد. معاون آموزش های عمومی مهارتی دانشگاه در پایان برنامه های اختتامیه با همراهی مسوولان واحدهای سما وایت اله شاهرودی  به دیدار خانواده مدافع حرم شهیدنجفی رفتند .
          

     آخرین بخش برنامه ایشان در علی آباد شرکت در جلسه شورای نظارت و هماهنگی استان بود. در این جلسه روسای واحدهای سما ضمن ارائه گزارش مشکلات زیر مجموعه های خودرا عنوان کردند. دکتر توکلی در جلسه شورای نظارت از همدلی و هماهنگی واحدهای سما تشکر کرد وتاکید به راه اندازی پیش دبستانی و دبستان سما نمودند
     

     

    منبع :  روابط عمومی سما    1397/12/10 00:17


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 392
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )