سه شنبه 4 تير 1398  /  2019 25 Jun   
ساعت :  10:42 GMT  /  تهران -  15:12
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
4 تير 1398
   
  2019 Jun 25
    
   21 شوال 1440
     
    کد پیگیری
    جلسه شورای نظارت و هماهنگی نجف آباد با حضور دکتر منظری توکلی برگزار شد
    به گزارش روابط عمومی سما، در خلال برگزاری اولین جشنواره طراحی لباس ایرانی، اسلامی جلسه شورای نظارت و هماهنگی سما نجف آباد با حضور دکتر منظری توکلی معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام حسناتی، دکتر اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان، دکتر نقش رییس دانشگاه آزاد نجف آباد برگزار گردید.
     

    در ابتدا دکتر خاکی رییس مرکز فرهنگی و آموزشی سما نجف آباد و دبیر شورای نظارت و هماهنگی  به معرفی مجموعه سما نجف آباد پرداخت.  ایشان با بیان اینکه مجتمع مدارس 120 هزار متر مربع وسعت داشته و از ابتدای کار تاکنون بیش از 27000 فارغ التحصیل دانش آموز داشته است از تاسیس دو مدرسه، راه اندازی آزمایشگاه نانو، راه اندازی انیستیتو زبان های خارجی و عضویت در مرکز نجوم در سال آینده تحصیلی خبر داد. وی میثاق نامه تمام مدیران، معلمان و کارکنان این مجموعه را سند تحول بنیادین بیان نمود.
     

    سپس دکتر منظری توکلی با اشاره به همدلی که در مجموعه نجف آباد دیده شد، بیانه گام دوم انقلاب را جزء مطالبات رهبری دانسته و بر عملی کردن آن تاکید نمود و از دکتر نقش رییس دانشگاه آزاد نجف آباد به دلیل میزبانی جشنواره طراحی لباس ایرانی، اسلامی تشکر و قدردانی نمود. ایشان بر پیگیری این جشنواره تا رسیدن به خروجی مطلوب در جهت تجاری سازی آن تاکید کردند.
     

    حجت الاسلام حسناتی نیز با تاکید بر کمبود زیر ساخت ها در شهر نجف آباد بر رفع نیازهای جامعه تاکید نموده و نقش سما را در جهت تامین کمبودهای آموزشی در این شهرمهم دانست.ایشان کودکان را سرمایه های این ملت دانست که دشمنان در جهت به انحراف کشیدن آن تلاش می کنند.
     

    سپس اعتدادی مدیرکل آموزش و پروش استان اصفهان با گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا رجایی و باهنر به مناسبت سالروز تاسیس نهاد امور تربیتی از سما به خاطر نقشی که در کمک به آموزش و پرورش دارد تشکر نمود. در پایان ایشان بر کمک کردن مدارس سما در جهت اهداف آموزش و پرورش تاکید نمود.
     
     
     


     
       1397/12/10 21:42


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 275
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )