جمعه 9 خرداد 1399  /  2020 29 May   
ساعت :  4:52 GMT  /  تهران -  9:22
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
پرسش مهر 98
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
9 خرداد 1399
   
  2020 May 29
    
   5 شوال 1441
     
    کد پیگیری
    دکتر منظری توکلی : امیدواریم بیانیه گام دوم انقلاب در مدارس و آموزشکده های سما به عنوان یک منشور عمل رایج شود
    به گزارش روابط عمومی سما، دکتر منظری توکلی با حضور در جمع بسیجیان سما نجف آباد ضمن گرامیداشت 8 اسفندماه روز امور تربیتی و تربیت اسلامی آن را نقطه عطفی در تاریخ تعلیم و تربیت کشور دانست.
     

    وی افزود: امام خمینی(ره) فرمودند بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و عطر یقین و حدیث عشق می‌دهد و این فرموده حضرت امام در این جلسه کاملاً متبلور است. معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: روزهای آغازین جنگ، نبرد با سلاح بود و امروز جنگ با قلم و اندیشه است. دکتر منظری توکلی با اشاره به سخن حضرت امام خمینی(ره) که فرمودند: «ما اميدواريم بشر به رشدي برسد که مسلسل ها را تبديل به قلم بکند» گفت: امروز شاهد تحقق این آرزوی امام (ره) هستیم که فرزندان حضرت امام و مقام معظم رهبری قلم به دست و با فکر و اندیشه، منویات مقام معظم رهبری را پیاده می کنند.
     

    وی با قرائت فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب پیرامون علم و پژوهش و شناخت گذشته خطاب به دانش آموزان تاکید کرد: در همه جای این بیانیه روی سخن رهبر معظم انقلاب با شماست و شما دانش آموزان و دانشجویان بسیجی برای تبلیغ، ترویج، تشریح و تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری باید اندیشه ها را بکار بگیرید و امیدواریم بیانیه گام دوم انقلاب در مدارس و آموزشکده های سما به عنوان یک منشور عمل رایج شود و همه آحاد جامعه از آن اطلاع پیدا کنند.
     

    معاون دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: دشمن با استفاده از امکانات رسانه ای تلاش دارد با وارونه جلوه دادن حقایق تاریخ انقلاب اسلامی، جای شهید و جلاد را عوض کند. وی خاطر نشان کرد: خادم الحسین بودن و بسیجی بودن از بزرگترین افتخارات زندگی شخصی من است. دکتر منظری توکلی پس از شنیدن گزارش فعالیتهای دانش آموزان بسیجی سما نجف آباد ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته خطاب به دانش آموزان تاکید کرد: مقام معظم رهبری فرمودند: «خوب درس بخوانید، خوب تهذیب اخلاق کنید و خوب ورزش کنید» شما دانش آموزان بسیجی نیز با وظیفه سنگینی که بر دوش دارید می بایست به خوبی به این توصیه ها عمل کنید.
     
          
       1397/12/10 22:45


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 526
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )