چهارشنبه 30 مرداد 1398  /  2019 21 Aug   
ساعت :  8:26 GMT  /  تهران -  12:56
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
30 مرداد 1398
   
  2019 Aug 21
    
   19 ذیحجه 1440
     
    کد پیگیری
    انتخاب 7 مدرسه از مدارس سما تبریز به عنوان مدارس برتر از سوی اداره آموزش و پرورش

    به گزارش روابط عمومی سما، دکتر محمد نریمانی راد در آخرین جلسه هم اندیشی همکاران سما تبریز در سال 97 با اشاره به سلسله اقدامات انجام یافته در طی سال جاری در سما تبریز خواستار استمرار فعالیت جمعی جهت ارتقا و توسعه اهداف عالی سازمانی شد.

         در ابتدای این مراسم دکتر محمد نریمانی راد ضمن عرض خیر مقدم و تبریک ماه مبارک رجب و تشکر از زحمات کلیه همکاران و دست اندرکاران مجموعه سما تبریز به خاطر تلاش های انجام گرفته همکاران را به   بهره گیری از فیوضات ماه رجب فراخواند و ضمن ارائه آخرین آمار و دستاورد های سما به ارائه گزارش اجمالی از فعالیت های صورت گرفته در طی 9 ماه گذشته در سما تبریز پرداخت.
    دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود و با اشاره به اقدامات انجام یافته و ارزیابی های صورت گرفته توسط کارشناسان درونی و بیرونی از سما تبریز و در نزد افکار عمومی، نتایج حرکت جهادی و جمعی همکاران در سال جاری را منجر به بازدهی آن در بلند مدت دانست و دیدگاه کنونی افکار عمومی و تغییر دیدگاهها و نگرشها نزد این افکار نسبت به سما را موئید آینده درخشان این مجموعه آموزشی و فرهنگی دانست و با اشاره به اقدامات عمرانی انجام یافته در سما تبریز توجه به کیفیت در کنار افزایش کمی را جز اولویت های لاینفک سما برشمرد.  
    معاونت سما تبریز در ادامه با برشمردن گوشه ای از فعالیت ها و موفقیت های دانش آموزی و دانشجویی در جشنواره ها و مسابقات گوناگون فرهنگی، هنری و ورزشی و همچنین اعلام رئوس فعالیت های مدارس در این حوزه ها، بر حضور مجموعه مدارس و آموزشکده های سما در مراسمات و جشنواره ها  و مسابقات و ... با کار تیمی تاکید کرد.    


         دکتر نریمانی راد در ادامه با  اعلام خبر انتخاب 7 مدرسه از مداس سما تبریز به عنوان مدارس برتر از سوی اداره آموزش و پرورش و کسب شاخص های مهم و تعیین کننده آموزشی، فرهنگی و پژوهشی و همچنین سایت همگام از سوی آموزش و پرورش، انتخاب 5 مدرسه سما به عنوان مدرسه برتر را از لحاظ آموزشی در طول فعالیت سما تبریز از تاریخ تاسیس بی نظیر دانست که منجر به قدمی بزرگ و رو به جلو از لحاظ آموزشی برای سما شده است. 
    ایشان در خاتمه ضمن دعوت از همکاران برای حمایت و تبلیغ مرکز رباتیک سما و انستیتو زبان های بین المللی سما در کنار سایر مراکز سما و در جهت شناساندن و معرفی قابلیت های این مراکز با کار تیمی و انسجام بیش از پیش ابراز امیدواری کردند با تداوم کار تیمی در مهر ماه شاهد رشدی فراگیر و جهشی بزرگ نه تنها در سما تبریز بلکه در سما استان باشیم.
    در ادامه روسای آموزشکده ها، مسئولین حوزه معاونت سما تبریز و مدیران مدارس به ارائه گزارش در خصوص مهم ترین اقدامات انجام یافته در حوزه های مختلف پرداختند و با اهدا لوحی از مدیران برتر مدارس سما تبریز که موفق به کسب عنوان مدارس برتری شده بودند از سوی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی تقدیر شد. این مراسم به همت حوزه معاونت سما تبریز و با حضور دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، روسای آموزشکده های سما و مدیران حوزه و مدارس سما تبریز و جمعی از همکاران در روز دوشنبه مورخ 97/12/20 در سالن شمس مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار گردید.    

     

     


     

     

    منبع :  روابط عمومی سما    1397/12/21 10:45


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 192
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )