یکشنبه 31 شهريور 1398  /  2019 22 Sep   
ساعت :  19:27 GMT  /  تهران -  22:57
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
31 شهريور 1398
   
  2019 Sep 22
    
   22 محرم 1441
     
    کد پیگیری
    حضور شهردار و رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان گرمسار در سما
    مراسم بزرگداشت هفته منابع  طبیعی و روز درختکاری با حضور شهردار و رئیس اداره  منابع طبیعی شهرستان گرمسار در آموزشگاه حیات برگزار شد .
    به گزارش روابط عمومی سما، مراسم بزرگداشت هفته منابع  طبیعی و روز درختکاری با حضور مهندس عربی شهردار شهرستان گرمسار، عرب معصوم رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان گرمسار، دکتر یوردخانی رئیس دانشگاه پیام نور استان سمنان، دکتر شاه حسینی رئیس مراکز سما گرمسار و ایوانکی و جمعی از مسئولان مربوطه در مدرسه خرید خدمات-آموزشی حیات (از مجموعه مدارس سما) گرمسار برگزار شد.


    در ابتدای مراسم دکترشاه حسینی رئیس مراکز آموزشی – فرهنگی سما گرمسار ضمن خیر مقدم به مسئولان حاضر در مراسم ؛ از زحمات عوامل اجرایی و آموزشی آموزشگاه تشکر کرد .
    وی با بیان اینکه برای نهادینه شدن هرموضوعی باید فرهنگ سازی این امر از مدارس آغاز شود گفت :«در این راستا حفظ منابع طبیعی یکی از مهم ترین موضوعاتی است که باید فرهنگ سازی لازم  در مدارس صورت گیرد.»
    در ادامه عرب معصوم رئیس اداره منابع طبیعی در سخنانی به اهمیت فضای سبز و حفظ محیط زیست اشاره کرد و گفت:«لازم به ذکر است  از کارکنان و عوامل آموزشگاه که زمینه برپایی این مراسم را فراهم و برنامه خوبی ترتیب دادند نهایت تقدیر و تشکر به عمل آورم. »

     

    مهندس عربی شهردار گرمسار با اشاره به اینکه در سه سال گذشته شاهد  تغییرات  مطلوبی  در آموزشگاه حیات بوده ایم اظهار داشت:«از زمانیکه این مدرسه در اختیار مجموعه سما بوده است رشد چشمگیری داشته و در این راستا شهرداری نیز  آنچه که در توان خود برای پیشبرد اهداف آموزشگاه در اختیار دارد فرو گذار نخواهد کرد. »
    وی با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین موضوعاتی که باید در حفظ آن کوشا باشیم حفظ فضای سبز و زندگی است تاکید کرد:«خوشبختانه این رویکرد در بسیاری از نهاد ها ازجمله آموزش و پرورش  استقرار یافته  و در امر درختکاری نیز مشارکت خوبی داشته است.»
    عربی  در ادامه یاد آور شد:«علاوه بر حفظ محیط زیست ؛ مهم ترین مسئله  کشور روابط اجتماعی بین فردی است که متاسفانه  روز به روز جامعه روی به سوی پرخاشگری  بوده   و در این راستا باید به دانش آموزان هنرصحبت کردن و  مذاکره  را آموزش داد. »
     در حاشیه این مراسم از یادمان شهدا ، دست ورزی دانش آموزان و نقاشی های مرتبط با هفته  منابع طبیعی  بازدید به عمل آمد و چند اصله نهال در حیاط مدرسه به دست مسئولین کاشته شد .

     
     

    منبع :  روابط عمومی سما    1397/12/22 11:40


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 257
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )