سه شنبه 3 ارديبهشت 1398  /  2019 23 Apr   
ساعت :  1:18 GMT  /  تهران -  5:48
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
جشنواره دانش آموزی سینا
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
3 ارديبهشت 1398
     
    2019 Apr 23
       
      17 شعبان 1440
         
        کد پیگیری
        نفرات برگزیده ششمین جشنواره سراسری عکاسی "صنایع دستی و تولیدات بومی استان من" معرفی شدند
        به گزارش روابط عمومی سما، ششمین جشنواره سراسری عکاسی با موضوع «صنایع دستی و تولیدات بومی استان من» با هدف تفکر، تحقیق، ابتکار، شناخت، پرورش و هدایت استعدادهای فرهنگی و هنری، تلاش در جهت شناخت صنایع دستی و تولیدات داخلی میهن عزیزمان ایران و ایجاد انگیزه در قالب رقابت سالم در سه سطح واحد، استان و کشوری توسط سازمان سما برگزار شد.
        بیست و شش استان در این جشنواره شرکت کردند و 98 اثر برتر دانش آموزی و دانشجویی از سراسر کشور به معاونت فرهنگی و دانشجویی سازمان سما ارسال شد.
         اداره امور فرهنگی و هنری سازمان سما ضمن قدردانی از تمامی شرکت کنندگان به خاطر ارسال آثار برجسته و فاخر در این جشنواره، پس از داوری نفرات اول تا سوم در سطح آموزشکده را به شرح زیر معرفی می نماید:
         
                  نفرات برتر مسابقات عکاسی دانش آموزی و دانشجویی
        سال تحصیلی 97-98
         
        دوره ابتدایی:
        نفر اول :                امیر همایون رمینا              یاسوج            کهکیلویه و بویر احمد
        نفر دوم مشترک:      هستی حسین زاده مقدم         قائن             خراسان جنوبی
        نفردوم مشترک:       غزل محمدی                      قائم شهر              مازندران
        نفر سوم مشترک:      روشانا مرتضایی                   نجف آباد               اصفهان
        نفر سوم مشترک:       محمدرضا شیرازی                 ملایر                  همدان
         
        دوره متوسطه اول:
        نفر اول :  نفیسه ملکی مقدم            بیرجند            خراسان جنوبی
        نفر دوم :  محمد خوش بصیرت         شوشتر                خوزستان
        نفر سوم:  آیلار شرق پور                 آستارا                    گیلان
         
        دوره متوسطه دوم:
        نفر اول :               سیدرضا موسوی              نجف آباد               اصفهان
        نفر دوم:                 بیتا عزیزی                      مهاباد             آذربایجان غربی
        نفر سوم مشترک:      ثنا علی اکبری                   تبریز            آذربایجان شرقی
        نفر سوم مشترک:       فاطمه ابراهیمی                بوشهر                      بوشهر        
                      
        آموزشکده:
        نفر اول :                 فاطمه آقا بابایی              شهرکرد          چهارمحال و بختیاری
        نفر دوم :      تحسین سید محمدی         سنندج                  کردستان
        نفر سوم مشترک:      فاطمه موسوی               خوراسگان                  اصفهان
        نفر سوم مشترک:       سیدحسین غفاری              انزلی                   گیلان

         



         






         
         
         
         
         
















         
        منبع :  روابط عمومی سما    1397/12/26 09:32


        نام و نام خانوادگی :
        ایمیل :
        * متن کامنت :
         

        خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
        تعداد بازدید : 410
        0/10 (تعداد آرا 0 نفر )