سه شنبه 29 مرداد 1398  /  2019 20 Aug   
ساعت :  17:23 GMT  /  تهران -  21:53
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
29 مرداد 1398
   
  2019 Aug 20
    
   18 ذیحجه 1440
     
    کد پیگیری
    علیرضا منظری توکلی : خوزستان، مقاومتی دوباره
    به گزارش روابط عمومی سما، دکتر علیرضا منظری توکلی معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما دانشگاه آزاد اسلامی پس از حضور در استان خوزستان ضمن سرکشی و مشاهده وضعیت روستاها و مناطق سیل زده شهرستان شادگان و سایر نقاط استان خوزستان که در این برهه دچار سیل زدگی شده اند ، جلسه ای نیز با اعضای قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی مستقر در این شهر برگزار کرد.
     


    در این جلسه ابتدا عبدالکریم آلبوغبیش رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شادگان ضمن قدردانی از حضور مسئولان دانشگاه و حمایت های آنها از مردم استان خوزستان به معرفی وضعیت سیل و مشکلات ناشی از آن و همچنین موارد مورد نیاز منطقه از جمله: وسایل و تجهیزات ایجاد سیل بند، داروها، مواد بهداشتی و مواد شوینده پرداخت.
    علیرضا منظری توکلی معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما دانشگاه آزاد اسلامی نیز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه حضور در استان خوزستان را یادآور خاطرات جنگ تحمیلی و حماسه های آن زمان دانست و افزود: مردم خوزستان در زمان جنگ تحمیلی مقاومت و پایبندی خود را نشان دادند و امروز نیز یکبار دیگر و در جلوه ای دیگر شاهد این ایثارگری هستیم.
    وی در ادامه با اشاره به جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی افزود: دکتر طهرانچی سلام ویژه خود را به مردم خوزستان و شهرستان شادگان رساندند و از بنده خواستند که با حضور در این منطقه در جهت رفع مشکلات موجود تا حد ممکن کمک کنیم.
    منظری توکلی در ادامه افزود یکی از نکاتی که در این زمان باید به آن توجه شود نقش دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک دانشگاه اجتماعی است که باید به صورت کاملاً علمی ، مشکلات اخیر و نتایج آن را تجزیه و تحلیل کرده و نسبت به رفع آنها کمک کند ، چرا که خصوصیت یک دانشگاه اجتماعی حضور در عمق مشکلات مردم و مرتفع کردن آنها است. وی در ادامه تصریح کرد: یکی از مواردی که نباید از دید ما به عنوان جامعه علمی پنهان بماند بحث مشکلات روحی و روانی ناشی از بلایایی مانند سیل و زلزله است که در این جا از شما نیروهای جهادی و پرتلاش می خواهم که پس از هماهنگی با قرارگاه جهادی مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان نسبت به استفاده از پتانسیل های موجود اعضا هیات علمی در این راستا گام بردارید.


     


    مهرداد افشون دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان خوزستان نیز ضمن تبریک اعیاد ماه مبارک شعبان و تشکر از حضور معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما دانشگاه آزاد اسلامی به اقدامات انجام شده پرداخت و گفت: در همان لحظات اولیه وقوع سیل تمامی توان خود را در قالب قرارگاه های جهادی به همراه همکاران به کار گرفتیم تا بتوانیم نقش کوچکی در راستای خدمت رسانی به مردم داشته باشیم و به امید خداوند متعال این تلاش ها و حمایت ها تا زمان رفع کامل مشکلات مردم ادامه خواهد داشت.


     
    منبع :  روابط عمومی سما    1398/1/31 13:43


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 438
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )