یکشنبه 5 خرداد 1398  /  2019 26 May   
ساعت :  0:18 GMT  /  تهران -  4:48
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
رفاهی
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

سالنما
5 خرداد 1398
     
    2019 May 26
       
      20 رمضان 1440
         
        کد پیگیری
        درخشش دانش آموزان سمایی در جشنواره بین المللی پروژه ای دانش آموزی سینا

        150 گروه از دانش آموزان سمایی سراسر کشور با حضوری پر رنگ در جشنواره سینا گوی رقابت ها را ربودند .
        به گزارش روابط عمومی سما، سمائیان در بخش مسابقات ،سخنرانی علمی ومحتوای دیجیتال 21 رتبه برتر ؛در بخش سمینارهای پژوهشی 12رتبه برتر ودر بخش غرفه نمایشگاهی 5 رتبه برتر را به خود اختصاص دادند .
        جشنواره بین المللی پروژه های دانش آموزی سینا به مدت سه روز از تاریخ 29 فروردین 1398در سالن دکتر حبیبی واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران برگزار شد .
        درمراسم اختتامیه جشنواره دکتر طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی ،دکتر اسماعیلی مشاور آی تی وزیر آموزش وپرورش ،دکتر مسعودی رییس واحد علوم وتحقیقات ،دکتر صابونچی رییس اداره هلال احمر وجمعی دیگر از مدیران ومسوولان حضور داشتند .
        در این جشنواره بیش از 5 هزار دانش آموز در 1300 گروه دستاوردهای خود را ارائه دادند .240 گروه از دانش آموزان در بخش غرفه ،500گروه در بخش مسابقات و50گروه در بخش دیجیتال به رقابت پرداختند.

        دانش آموزان سمایی که حائز رتبه های برتردر بخش مسابقات ،سخنرانی علمی ومحتوای دیجیتال شدند ،عبارتند است:

        -کسب رتبه دوم مسابقه هوا فضا گرایش گلایدردست پرتاب سازه ای ورتبه سوم مسابقه هوافضا گرایش موشک آبی توسط رضا تیرگر فاخری ومحمد امین فرقانی از مدرسه سما شماره 5 دوره اول متوسطه تهران
        -کسب رتبه سوم مسابقه هوا فضا گرایش موشک آبی پرتابه ای توسط آراد نصر ،سپهر مهویزانی نیا ،محمد طاها مختاریان ،محمد طاها جلالی پروین ومحمد نیکان مختاریان از مدرسه سما شماره 3 تهران
        -کسب رتبه سوم مسابقه چالش زیست فناوری گرایش فتو میکروگراف خلاقیت میکروسکوپی توسط محمد وهدی براتی از سما شماره 1 تهران
        -کسب رتبه دوم مسابقه آزمایشگاهی گرایش علوم تجربی دوره اول متوسطه توسط حدیث افضلی ،فاطمه عبدالهی ،نگار کازرونی ،ام البنین کاظمی فر والهام کاظمی از سما دوره اول متوسطه کرمان  
        - کسب رتبه اول مسابقه شیمی گرایش ابرحباب توسط یاسمن توکلی ،بیتا مرادی ومهدیه همیشه از سما شماره 4 خراسان
        - کسب رتبه دوم مسابقه شیمی گرایش ابرحباب توسط پرنیان پور حسین از سما شماره 4 خراسان
        -کسب رتبه اول مسابقه شیمی گرایش کمیکار لیگ عملکرد توسط بنیامین خداوردی ،سید سهیل میر اشرفی ،حامد نظر زاده ،مهدی ولی پور ومحمد پارسا سوری از مدرسه سما شماره 3 دوره اول متوسطه تهران
        - کسب رتبه سوم مسابقه شیمی گرایش کمیکار لیگ عملکرد توسط یاسمن میرزایی ،رزیتا کشمیری ،بهارک بحیرایی وپریسا بشیری از مدرسه سما شماره 2 دوره دوم متوسطه تهران
        - کسب رتبه سوم مسابقه سازه گرایش بالسایی – تاور کرین توسط یاسین فهیمی ،رضا رسولی حسین زاده ،سید مانی حسن پور وآریا طبیبیان از مدرسه سما شماره 5 تهران
        - کسب رتبه اول مسابقه رباتیک گرایش تعقیب خط توسط مهلا وبایی از مدرسه سما دوره دوم شماره 6 خراسان
        - کسب رتبه سوم مسابقه رباتیک گرایش تعقیب خط توسط امیر حسین نویدی وکیان یوسفی از مدرسه سما دوره دوم شماره 6 خراسان
         
        رادین باغ شاهی از سما شماره 1 رتبه اول ،شفا شیبانی از سما واحد گلبهار و درسا ذوالفقاری از سما واحد قائمشهر رتبه دوم ، رسا سبطی از سما شماره 1 وکسری شایسته لنگرودی از سما شماره 1رتبه سوم رادر بخش سخنرانی علمی دوره ابتدایی  کسب کردند .
        -در رشته نانو تکنولوژی ایلیا محمد حسینی، علیرضا جعفری، امیرمحمد ایزدی، مانی کلیدری از دبستان سما واحد یاسوج به عنوان قابل تقدیر دست یافتند.
        - در رشته نانو تکنولوژی وحید شکیبا، ماهان مرزبان، دانیال امانی از سما شماره 2 تهران رتبه اول را کسب کردند. 



        نفرات برگزیده در بخش سخنرانی علمی دوره متوسطه
        مبینا صالحی نیا از سما واحد کرمان رتبه اول ،آرمیتا تراب زاده از سما شماره 6 خراسان رتبه دوم ،آیناز حافظی پور و یاسمن گودرزی از سما شماره 2 رتبه سوم را در بخش سخنرانی دوره متوسطه به دست آوردند .
        امیر کاظم کامران زاده ،آرین نور محمدی ،آرشام سید احمدی ،آریا لقمانی وبرسام دوائی مرکزی رتبه سوم محتوای دیجیتالی را در دوره ابتدایی به خود اختصاص دادند .
        محمد دهقانی وفرزام محصلی از سما واحد کازرون رتبه اول محتوای دیجیتال دوره متوسطه را کسب کردند .

        برگزیدگان سمینارهای پژوهشی:

        -در رشته نانو تکنولوژی نیلوفر ایزدپناه از سما واحد یاسوج به رتبه سوم این مسابقات دست یافت. 
        -کسب رتبه اول مسابقه برگزیدگان سمینارهای پژوهشی توسط نگار دایمی از سما گلبهار
        -کسب رتبه دوم  مسابقه برگزیدگان سمینارهای پژوهشی توسط درسا ذوالفقاری از سما 2 قائمشهر
        -کسب رتبه سوم مسابقه برگزیدگان سمینارهای پژوهشی توسط حسین ابوالحسنی، علی فدایی، محمد مهدی آزادمنش، اشکان یزدانی  از سماکرمان
        -کسب رتبه اول مسابقه برگزیدگان سمینارهای تحقیق علمی ابتدایی توسط آیلین فاتحی، بهار سبز، نیکو توفیقان، مریم طالبی، فاطمه قنبری از سما یاسوج
        -کسب رتبه دوم مسابقه برگزیدگان سمینارهای تحقیق علمی ابتدایی توسط آرش امینی، امیر محمد دارندی از سما ورامین
        -کسب رتبه سوم مسابقه برگزیدگان سمینارهای علوم اجتماعی ادبی متوسطه دوم توسط نگار اناری، شکیبا امامی، مهسا بهنام، زهرا ساریخانی، یاسمن صفاگوهر، صوفیا جنگی قهرمانی، درسا وزیری، مهرسا وزیری، ستایش الهوی از سما 2 تهران
        -زهرا عبدالغفوریان از سمای 2 تهران در سمینارهای علوم اجتماعی ادبی و معارف متوسطه دوم قابل تقدیر شناخته شد.
        -کسب رتبه سوم  مسابقه برگزیدگان سمینارهای علوم زیستی گیاه شناسی متوسطه اول  توسط علیرضا فحول، محمد جواد مریمی از سما مشهد
        -کسب رتبه دوم مسابقه برگزیدگان سمینارهای علوم ریاضی متوسطه توسط آرنیکا منصوری از سما زنجان
        -کسب رتبه سوم مسابقه برگزیدگان سمینارهای علوم ریاضی متوسطه توسط آیناز پرتوی و روژین ذبیحیان از سما زنجان
        -کسب رتبه دوم مسابقه برگزیدگان سمینارهای علوم فیزیکی، نجوم متوسطه توسط شیما نوحی ، فاطمه السادات حسینی از سما زنجان
        -کسب رتبه سوم مسابقه برگزیدگان سمینارهای شیمی  متوسطه دوم توسط مهلا وبایی ، هلیا رئوف از سما 6 خراسان
        -کسب رتبه سوم مسابقه برگزیدگان سمینارهای نانوتکنولوژی متوسطه توسط آرتین بازگیر، محمد رضا رضائی از سما 4 تهران
        -کسب رتبه اول مسابقه سمینارهای نانو تکنولوژی متوسطه دوم توسط وحید شکیبا، ماهان مرزبان، دانیال امامی از سمای 2 تهران

        برگزیدگان غرفه نمایشگاهی:
         -کسب رتبه دوم  مسابقه  برگزیدگان غرفه فنی و مهندسی  گرایش مهندسی توسط اشکان محمد حسینی، مانی مستعلی از سما شماره 5 تهران
        -کسب رتبه سوم مسابقه برگزیدگان غرفه فنی و مهندسی  گرایش مهندسی توسط عرشیا صف آرایی ، احسان دورودیان ، ماهان هاشمی نژاد از سما شماره 5 تهران
        - یاسین ثنایی در غرفه آزمایش دوره ابتدایی از مدرسه سما شماره 1 خراسان عنوان قابل تقدیر را کسب کرد.
        -کسب رتبه دوم مسابقه برگزیدگان غرفه نانوتکنولوژی توسط مبینا آهنگران ، مارال دارابی  از سما شماره 6 واحد خراسان
        -کسب رتبه دوم مسابقه برگزیدگان غرفه علوم فیزیکی و نجوم توسط بهاره فرهمندپور، ملیکا جواهری از سما شماره 4 واحد خراسان
        -قابل تقدیر مسابقه برگزیدگان غرفه علوم فیزیکی و نجوم توسط دینا فرنوش فر از سماشماره 4 واحد خراسان
         -قابل تقدیر مسابقه برگزیدگان غرفه آزمایش و اختراع دوره ابتدایی توسط پویان جانی پور، بنیامبن مسعودی،یاسین عزیزی، محمد مهدی فریدونی از سما یاسوج

         








































         

         

         












         

         




         

        منبع :  روابط عمومی سما    1398/2/3 11:04


        نام و نام خانوادگی :
        ایمیل :
        * متن کامنت :
         

        خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
        تعداد بازدید : 676
        0/10 (تعداد آرا 0 نفر )