جمعه 20 تير 1399  /  2020 10 Jul   
ساعت :  2:49 GMT  /  تهران -  7:19
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
پرسش مهر 98
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
20 تير 1399
   
  2020 Jul 10
    
   18 ذیقعده 1441
     
    کد پیگیری
    حجت‌الاسلام حق‌به‌جانب: مدارس سما بستری مناسب برای تحقق اهداف تعلیم و تربیت است

    رئیس مرکز سمای بجنورد گفت: مدارس سما روش‌های مناسب اجرايی را برای پيشبرد امر آموزشی پیش‌بینی می‌کند تا بستری مناسب برای تحقق اهداف تعليم و تربيت فراهم کند.
     


     

    به گزارش روابط عمومی سما،حجت‌الاسلام محمود حق‌ به‌جانب صبح امروز در مراسم تجلیل از دانش‌آموزان منتخب علمی، فرهنگی، ورزشی سمای بجنورد اظهار كرد: حضرت علی(ع) می‌فرمایند «همانا در زندگی انسان گاهی نسیم‌هایی می‌وزد و انسان باید خودش را در معرض نسیم‌هایی از جنس محبت، معرفت، بازگشت به‌سوی خدا قرار دهد» و یكی از بهترین زمان‌هایی كه نسیم رحمت خداوند شروع به وزیدن می‌کند، همین ماه مبارك رمضان است.

     


     

    وی خاطرنشان كرد: علم، سیادت، قدرت و نفوذ به بار می‌آورد و شما دانش‌آموزان كه آینده‌سازان این مرزوبوم هستید باید از استعدادها، توانمندی‌ها و فرصت‌های جوانی پیش‌روی خود برای ساختن آینده‌ای بهتر و رشد و شكوفایی جامعه بهره كامل و كافی ببرید.

    رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سمای بجنورد با قدردانی از حسن اعتماد والدین دانش‌آموزان به مدارس سما گفت: با توجه به حسن اعتماد شما به مجموعه بزرگ سما امیدواریم امانت‌دار خوبی برای این سرمایه‌های گران‌سنگ جامعه بوده باشیم و قطعاً تمام مسئولان و مدیران و بانیان امر آموزش از هیچ كوششی برای رشد و اعتلای فكری، عقیدتی، آموزشی، فرهنگی و ... دریغ نخواهد كرد و ما نیز به‌عنوان متولیان امر آموزشی حمایت و هدایت‌های شما عزیزان را با جان و دل خواهانیم.

    حق‌به‌جانب افزود: مدارس سما قطعاً برنامه‌ها، رویكردها، روش‌های مناسب اجرایی را برای پیشبرد امر آموزش و پرورش پیش‌بینی می‌کند تا بستری مناسب برای تحقق اهداف تعلیم و تربیت فراهم آورد.

          

    دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای استان خراسان شمالی با توجه به امكانات و تجهیزات آموزشی و تربیتی مدارس سما خاطرنشان كرد: امكانات آموزشی مانند ساختمان‌های آموزشی، آزمایشگاه‌ها، سالن‌ها و زمین‌های ورزشی، حضور معلمان كارآمد و داشتن برنامه‌های مختلف فرهنگی و ... تفاوت‌های موجود در كیفیت و كمیت مدارس سما را در مقایسه با سایر مدارس غیردولتی نشان می‌دهد.معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سمای بجنورد با توجه به چشم‌انداز سازمان سما مبنی بر انتخاب نخست اولیای مدارس در سال ۱۴۰۰ افزود: با توجه به چشم‌انداز سازمان سما در سال ۱۴۰۰ انتخاب نخست اولیا، مدارس سما خواهد بود و اکنون در استان خراسان شمالی این رویداد به واقعیت پیوسته و استقبال بی‌نظیر خانواده‌ها نشان از تحقق این امر دارد.در پایان مراسم از دانش‌آموزان منتخب علمی، فرهنگی، ورزشی و تمام معلمان و كادر آموزشی و اجرایی مدارس سمای بجنورد با اهدای لوح سپاس و هدیه قدردانی شد.
          

    منبع :  روابط عمومی سما    1398/3/13 11:23


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 276
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )