جمعه 9 خرداد 1399  /  2020 29 May   
ساعت :  3:53 GMT  /  تهران -  8:23
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
پرسش مهر 98
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
9 خرداد 1399
   
  2020 May 29
    
   5 شوال 1441
     
    کد پیگیری
    بازدید معاون آموزشی و پژوهشی از سما کرج

    عطاءاله سلطانی صبور و هیات همراه در بازدید از امکانات و تجهیزات و کارگاه های آموزشکده سما از تحولات بنیادین در مدارس و آموزشکده های سما خبر داد.

         به گزارش روابط عمومی سما؛ معاون آموزشی و پژوهشی سما امکانات و تجهیزات کارگاهی سما را در سطح مطلوب و قابل قبولی برشمرد و با بیان دیدگاه مقام معظم رهبری در خصوص، تراز انقلاب اسلامی در حوزه مدارس، آموزش سبک زندگی، تعلیم و تربیت، اخلاق اسلامی و پیشرفت های علمی را از دغدغه های مهم معاونت آموزش های عمومی و مهارتی  برای تربیت دانش آموزان و دانشجویان مومن، متعهد، محقق و آشنا به علوم روز دانست.

         وی درخصوص تدوین برنامه های اجرایی راه گشا و موثر در جهت توانمند سازی مدیران،کارکنان، معلمان و تشکیل کارگروه های تخصصی در چشم انداز توسعه 1404 در راستای سیاست های کلان هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی مطالبی را بیان نمود.
    سلطانی صبور در ادامه تعلیم و تربیت را همانند نقش پیامبری دانسته و از جذب نیروهای جوان متعهد و متخصص و کارآمد در این عرصه حمایت کرد.
    دکتر محمدرضا بلیاد معاون آموزش های عمومی و مهارتی واحد کرج  با تشریح اقدامات و تلاش های صورت گرفته در جهت ارتقای سطح  علمی، پژوهشی، فرهنگی و تحصیلی مدارس به موفقیت ها و افتخارات کسب شده در این حوزه ها اشاره کرد و گزارشی از طرح های در دست اقدام برای برپایی پایگاه های تابستانی و همچنین تاسیس مدارس جدید در سطح استان البرز  برای سال تحصیلی جدید ارائه کرد.


         در ادامه این نشست مدیران مدارس سما کرج ضمن ارائه گزارشی از وضعیت علمی-پژوهشی، اجرایی، فرهنگی و آموزشی  از امکان برگزاری همایش مدیران در جهت ارائه دیدگاه ها و پیشنهادات و راهکارهای مناسب برای تحقق سیاست های کلان سازمان سما و روند رو به رشد آن سخن گفتند.  
     
     
     

    منبع :  روابط عمومی سما    1398/3/22 10:59


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 779
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )