چهارشنبه 30 مرداد 1398  /  2019 21 Aug   
ساعت :  8:30 GMT  /  تهران -  13:00
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
30 مرداد 1398
   
  2019 Aug 21
    
   19 ذیحجه 1440
     
    کد پیگیری
    بازدید معاون آموزشی و پژوهشی از سما کرج

    عطاءاله سلطانی صبور و هیات همراه در بازدید از امکانات و تجهیزات و کارگاه های آموزشکده سما از تحولات بنیادین در مدارس و آموزشکده های سما خبر داد.

         به گزارش روابط عمومی سما؛ معاون آموزشی و پژوهشی سما امکانات و تجهیزات کارگاهی سما را در سطح مطلوب و قابل قبولی برشمرد و با بیان دیدگاه مقام معظم رهبری در خصوص، تراز انقلاب اسلامی در حوزه مدارس، آموزش سبک زندگی، تعلیم و تربیت، اخلاق اسلامی و پیشرفت های علمی را از دغدغه های مهم معاونت آموزش های عمومی و مهارتی  برای تربیت دانش آموزان و دانشجویان مومن، متعهد، محقق و آشنا به علوم روز دانست.

         وی درخصوص تدوین برنامه های اجرایی راه گشا و موثر در جهت توانمند سازی مدیران،کارکنان، معلمان و تشکیل کارگروه های تخصصی در چشم انداز توسعه 1404 در راستای سیاست های کلان هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی مطالبی را بیان نمود.
    سلطانی صبور در ادامه تعلیم و تربیت را همانند نقش پیامبری دانسته و از جذب نیروهای جوان متعهد و متخصص و کارآمد در این عرصه حمایت کرد.
    دکتر محمدرضا بلیاد معاون آموزش های عمومی و مهارتی واحد کرج  با تشریح اقدامات و تلاش های صورت گرفته در جهت ارتقای سطح  علمی، پژوهشی، فرهنگی و تحصیلی مدارس به موفقیت ها و افتخارات کسب شده در این حوزه ها اشاره کرد و گزارشی از طرح های در دست اقدام برای برپایی پایگاه های تابستانی و همچنین تاسیس مدارس جدید در سطح استان البرز  برای سال تحصیلی جدید ارائه کرد.


         در ادامه این نشست مدیران مدارس سما کرج ضمن ارائه گزارشی از وضعیت علمی-پژوهشی، اجرایی، فرهنگی و آموزشی  از امکان برگزاری همایش مدیران در جهت ارائه دیدگاه ها و پیشنهادات و راهکارهای مناسب برای تحقق سیاست های کلان سازمان سما و روند رو به رشد آن سخن گفتند.  
     
     
     

    منبع :  روابط عمومی سما    1398/3/22 10:59


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 610
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )