چهارشنبه 2 مرداد 1398  /  2019 24 Jul   
ساعت :  20:58 GMT  /  تهران -  1:28
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
2 مرداد 1398
   
  2019 Jul 24
    
   20 ذیقعده 1440
     
    کد پیگیری
    اجرای طرح مدرسه ی کسب و کار در مدارس سما بوشهر

    دومین جلسه ی تخصصی در راستای اهداف توسعه ی کیفی مدارس سما با حضور محمد مهدی مزارعی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور خلیج فارس (بوشهر)، باقر کریمی معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما واحد بوشهر  و مدیران مدارس سما برای اجرای طرح مدرسه ی کسب و کار برگزارشد.

         به گزارش  روابط عمومی سما: در این جلسه ابتدا دکتر کریمی ضمن یاداوری درخصوص تاکید سازمان بر تاسیس مدارس مهارت محور، توضیحاتی در خصوص اجرای طرح مدرسه کسب و کار در مدارس سمای بوشهر ارائه کرد. در ادامه خاطر نشان کرد:«در هر مدرسه دو نفر مسئول پیگیری این طرح و شرکت در دوره های اموزشی معرفی نموده ایم. »
    سپس محمد مهدی مزارعی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور خلیج فارس(بوشهر ) ضمن تبیین طرح، شروع کار را با آموزش پرسنل و مربیان متخصص و متعهد به مجموعه ی سما، به عنوان سرمایه های ارزشمند و زیر ساخت کار اشاره کرد که نیاز به انتخاب دقیق و اگاهانه مدیران دارد.         مزارعی  به جذابیت کارهای اولیه ی ارائه شده که باعث نشاط و ترغیب دانش آموزان و رضایت خانواده ها جهت جذب کارآموز و توجیه اقتصادی طرح می شود اشاره کرد  و ابراز امیدواری کرد که دانش آموزان پس از شرکت در این طرح به راحتی می توانند وارد بازار کار شده و درامد زآیی نمایند.
     در این جلسه مقرر شد با موافقت مدیران دو رویداد استارتاپی در آبان ماه و اوایل اسفند ویژه دانش آموزان برگزار شود. همچنین مقرر شد بروشوری درخصوص مدارس کسب و کار تهیه و در اختیار مدارس قرار گیرد تا موقع ثبت نام دانش آموزان، به اولیا ارائه شود.این جلسه با بازدید اعضای حاضر در جلسه از مرکز رشد و فعالیت های این مجموعه به پایان رسید.

     
     

    منبع :  روابط عمومی سما    1398/3/25 10:29


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 102
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )