یکشنبه 17 آذر 1398  /  2019 8 Dec   
ساعت :  10:27 GMT  /  تهران -  13:57
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
17 آذر 1398
   
  2019 Dec 8
    
   10 ربیع الثانی 1441
     
    کد پیگیری
    اجرای طرح مدرسه ی کسب و کار در مدارس سما بوشهر

    دومین جلسه ی تخصصی در راستای اهداف توسعه ی کیفی مدارس سما با حضور محمد مهدی مزارعی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور خلیج فارس (بوشهر)، باقر کریمی معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما واحد بوشهر  و مدیران مدارس سما برای اجرای طرح مدرسه ی کسب و کار برگزارشد.

         به گزارش  روابط عمومی سما: در این جلسه ابتدا دکتر کریمی ضمن یاداوری درخصوص تاکید سازمان بر تاسیس مدارس مهارت محور، توضیحاتی در خصوص اجرای طرح مدرسه کسب و کار در مدارس سمای بوشهر ارائه کرد. در ادامه خاطر نشان کرد:«در هر مدرسه دو نفر مسئول پیگیری این طرح و شرکت در دوره های اموزشی معرفی نموده ایم. »
    سپس محمد مهدی مزارعی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور خلیج فارس(بوشهر ) ضمن تبیین طرح، شروع کار را با آموزش پرسنل و مربیان متخصص و متعهد به مجموعه ی سما، به عنوان سرمایه های ارزشمند و زیر ساخت کار اشاره کرد که نیاز به انتخاب دقیق و اگاهانه مدیران دارد.         مزارعی  به جذابیت کارهای اولیه ی ارائه شده که باعث نشاط و ترغیب دانش آموزان و رضایت خانواده ها جهت جذب کارآموز و توجیه اقتصادی طرح می شود اشاره کرد  و ابراز امیدواری کرد که دانش آموزان پس از شرکت در این طرح به راحتی می توانند وارد بازار کار شده و درامد زآیی نمایند.
     در این جلسه مقرر شد با موافقت مدیران دو رویداد استارتاپی در آبان ماه و اوایل اسفند ویژه دانش آموزان برگزار شود. همچنین مقرر شد بروشوری درخصوص مدارس کسب و کار تهیه و در اختیار مدارس قرار گیرد تا موقع ثبت نام دانش آموزان، به اولیا ارائه شود.این جلسه با بازدید اعضای حاضر در جلسه از مرکز رشد و فعالیت های این مجموعه به پایان رسید.

     
     

    منبع :  روابط عمومی سما    1398/3/25 10:29


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 199
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )