چهارشنبه 2 مرداد 1398  /  2019 24 Jul   
ساعت :  21:01 GMT  /  تهران -  1:31
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
2 مرداد 1398
   
  2019 Jul 24
    
   20 ذیقعده 1440
     
    کد پیگیری
    اولین دوره مربیگری درجه 3 در سمای زنجان برگزار می شود.
    به گزارش روابط عمومی سما، در راستای افزایش مهارت اساتید، کارکنان و دانشجویان اولین دوره مربیگری درجه 3 در سمای زنجان برگزار می شود.
     
      معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان گفت: با توجه به برنامه ریزی انجام شده برای راه‌اندازی آکادمی ورزش سما در رشته‌های مختلف ورزشی و تربیت متخصصان برای این آکادمی در راستای افزایش مهارت اساتید، کارکنان و دانشجویان. اولین دوره مربیگری درجه 3 در سمای زنجان برگزار خواهد شد.
    قنبری افزود: با همکاری هیئت‌ ورزش های همگانی استان و اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان در پیشبرد اهداف سازمان سمای دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر توسعه مهارت اولین دوره کلاس های تئوری مربیگری درجه 3 با استقبال و ثبت نام بیش از 40 نفر مواجه شد و از 15 تیر ماه این کلاس ها به مدت 10 روز برگزار و به قبول شدگان در آزمون پایانی مدرک معتبر مربی گری ارائه خواهد شد.
    وی همچنین گفت: گروه تربیت بدنی سمای زنجان با برگزاری کلاس های مربیگری و کارگاه های آموزشی تئوری و عملی سعی بر این داشته است تا دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی علاوه بر مدرک تحصیلی دارای مدارک معتبر مهارتی دیگری نیز شوند. 
    قنبری در ادامه افزود: تا کنون دوره های آموزشی ارزیابی و طراحی رژیم غذایی،حرکات اصلاحی پیشرفته،یادگیری از طریق بازی،کارگاه عملی کوهنوردی، کارگاه شیوه های کاهش وزن اصولی و غیر اصولی برگزار شده و به زودی کارگاه روشهای ارزیابی ترکیب بدن و کارگاه تعیین و ارزیابی برای اساتید و دانشجویان رشته تربیت بدنی برگزار خواهد شد.
    سرپرست آموزش‌های عمومی و مهارتی سما زنجان در پایان خبر داد: با جلسات و رایزنی ها انجام شده با معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان مقدمات لازم برای راه اندازی اولین کلینیک حرکات اصلاحی در سمای زنجان مهیا شده است.     
    منبع :  روابط عمومی سما    1398/4/12 11:21


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 80
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )