دوشنبه 27 آبان 1398  /  2019 18 Nov   
ساعت :  23:09 GMT  /  تهران -  2:39
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
27 آبان 1398
   
  2019 Nov 18
    
   20 ربیع الاول 1441
     
    کد پیگیری
    اولین دوره مربیگری درجه 3 در سمای زنجان برگزار می شود.
    به گزارش روابط عمومی سما، در راستای افزایش مهارت اساتید، کارکنان و دانشجویان اولین دوره مربیگری درجه 3 در سمای زنجان برگزار می شود.
     
      معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان گفت: با توجه به برنامه ریزی انجام شده برای راه‌اندازی آکادمی ورزش سما در رشته‌های مختلف ورزشی و تربیت متخصصان برای این آکادمی در راستای افزایش مهارت اساتید، کارکنان و دانشجویان. اولین دوره مربیگری درجه 3 در سمای زنجان برگزار خواهد شد.
    قنبری افزود: با همکاری هیئت‌ ورزش های همگانی استان و اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان در پیشبرد اهداف سازمان سمای دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر توسعه مهارت اولین دوره کلاس های تئوری مربیگری درجه 3 با استقبال و ثبت نام بیش از 40 نفر مواجه شد و از 15 تیر ماه این کلاس ها به مدت 10 روز برگزار و به قبول شدگان در آزمون پایانی مدرک معتبر مربی گری ارائه خواهد شد.
    وی همچنین گفت: گروه تربیت بدنی سمای زنجان با برگزاری کلاس های مربیگری و کارگاه های آموزشی تئوری و عملی سعی بر این داشته است تا دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی علاوه بر مدرک تحصیلی دارای مدارک معتبر مهارتی دیگری نیز شوند. 
    قنبری در ادامه افزود: تا کنون دوره های آموزشی ارزیابی و طراحی رژیم غذایی،حرکات اصلاحی پیشرفته،یادگیری از طریق بازی،کارگاه عملی کوهنوردی، کارگاه شیوه های کاهش وزن اصولی و غیر اصولی برگزار شده و به زودی کارگاه روشهای ارزیابی ترکیب بدن و کارگاه تعیین و ارزیابی برای اساتید و دانشجویان رشته تربیت بدنی برگزار خواهد شد.
    سرپرست آموزش‌های عمومی و مهارتی سما زنجان در پایان خبر داد: با جلسات و رایزنی ها انجام شده با معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان مقدمات لازم برای راه اندازی اولین کلینیک حرکات اصلاحی در سمای زنجان مهیا شده است.     
    منبع :  روابط عمومی سما    1398/4/12 11:21


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 153
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )