دوشنبه 27 آبان 1398  /  2019 18 Nov   
ساعت :  22:21 GMT  /  تهران -  1:51
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
27 آبان 1398
   
  2019 Nov 18
    
   20 ربیع الاول 1441
     
    کد پیگیری
    معاونت جدید آموزش های عمومی و مهارتی( سما) سنندج معرفی شد
    طی حکمی از سوی دکتر پیشوایی و با اخذ مجوز از معاونت آموزش های عمومی و مهارتی (سما) ، مهندس محمد جواد فتایی به عنوان سرپرست معاونت آموزش های عمومی و مهارتی سما سنندج منصوب شد.
    در مراسم معارفه معاونت جدید سما سنندج که در دفترمعاونت و با حضور اعضاء هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج، مدیران مدارس و جمعی از کارکنان سما برگزار گردید دکتر پیشوایی علوی ریاست دانشگاههای آزاد اسلامی استان کردستان ضمن قدردانی از زحمات  و تلاش های دکتر باغبانیان معاونت سابق سما در سنندج، مهندس محمد جواد فتایی را فردی ارزشی، انقلابی دارای تخصص وسوابق خوب دانست که در راستای اهداف تعیین شده سازمانی میتواند گامهای مهم و تاثیر گذاری را برای سما بردارد. پیشوایی علوی از توجه ویژه دانشگاه آزاد اسلامی به مجموعه سما اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد با حضور معاونت جدید، سما سنندج بتواند بیشتر از پیش در عرصه آموزشی و فرهنگی استان بدرخشد.
    آقای مهندس محمد جواد فتایی ضمن قدردانی از حضور اعضاء هیات رئیسه و تشکر از زحمات معاون سابق سما سنندج، حضور در پست جدید را باعث افتخار و مباهات برشمرد. فتایی خود را فردی سمایی دانست که با افتخار و تلاش و جدیت خواهان پیشرفت این مجموعه آموزشی می باشد. ایشان از برنامه ریزی و اهتمام و جدیت مجموعه سما برای ترقی و پیشرفت و همچنین جذب هر چه بیشتر دانشجو و دانش آموز و برنامه ریزی و هدف گذاری جهت کسب درآمد غیر شهریه ای خبر داد.

     

    معاون جدید سما توسعه مدارس بر اساس سند تحول آموزش و پرورش با رویکرد تربیت اسلامی ایرانی در شهرستان های استان و مرکز و توجه ویژه به مسائل فرهنگی بر اساس ارزش های انقلابی و اسلامی، ایجاد مدارس تخصصی ورزش و انستیتو زبان را از دیگر برنامه های حوزه مدارس عنوان نمود.
    همچنین در حوزه آموزشکده جذب دانشجو با توجه به ظرفیت های موجود، ایجاد کارگاههای مهارتی و تخصصی فنی به جهت تربیت نیروی ماهر خصوصا در حوزه های کارآفرینی با توجه به نیاز استان و همچنین شعار سال (حمایت از تولید کالای ایرانی) و ارتباط با حوزه صنعت و استفاده بهینه از امکانات موجود را از دیگر اهداف برشمرد.
    معاون جدید سما سنندج دارای مدرک کارشناسی برق الکترونیک، فوق لیسانس مدیریت   MBA (اجرایی) و پذیرفته شده در مقطع دکتری مدیریت می باشد.

     
       1398/4/15 11:24


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 508
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )