جمعه 1 آذر 1398  /  2019 22 Nov   
ساعت :  9:37 GMT  /  تهران -  13:07
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
1 آذر 1398
   
  2019 Nov 22
    
   24 ربیع الاول 1441
     
    کد پیگیری
    هشتمین جلسه شورای نظارت وهماهنگی سما استان مازندران با حضور اعضا درمحل دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزارشد
    هشتمین جلسه شورای نظارت وهماهنگی سما استان مازندران با حضور اعضا درمحل دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزارشد.
    دکتر حسین منصوریان رییس شورای نظارت و هماهنگی سما استان و رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت:« با توجه به رویکرد دکتر ولایتی رییس هیات امنا و دکتر تهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی  در خصوص مدارس، توسعه مدارس سما در سطح کشور امر جدی است که مسئولان سما استان می بایست جهت رسیدن به این امر بسیار مهم تلاش نمایند.
    ایشان با توجه مصوبه جلسه برگزار شده روسای واحدهای دانشگاهی در اصفهان اعلام نمودند روسای واحد دانشگاهی استان موظفند، تمامی امکانات و تجهیزات واحد های دانشگاهی را جهت توسعه مدارس در اختیار مراکز سما قرار دهند.
    کتر منصوریان در ادامه اظهار نمودند محدودیت ها در امرتوسعه مدارس برطرف شده است و دانشگاه ازاد اسلامی استان در این خصوص از مراکز سما استان حمایت خواهد نمود.
    رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران خدماتی را که مجموعه سما در حوزه های آموزشی و فرهنگی در مدارس و آموزشکده ها ارائه می دهد را قابل تحسین دانستند و خواستار جلسات و بازدیدهای استانی از مراکز و مدارس سما بصورت مستمر شدند.
    ایشان ضمن بیان اهمیت جایگاه مربیان پرورشی در مدارس تاکید نمودند در جذب مربیان پرورشی نهایت دقت را مراکز بعمل آورند و دستور دادند با هماهنگی آموزش و پرورش استان کمیته ای جهت جذب مربیان پرورشی مدارس سما استان تشکیل و تمامی مربیان پرورشی مدارس سما استان توسط این کمیته جذب گردد.
    وی در خصوص استفاده معلمان در مدارس ابتدایی گفت:ترجیحا از معلمانی استفاده شود که دارای مدرک تحصیلی آموزش ابتدایی باشند.
    دکتر منصوریان ضمن اعلام اینکه افق روشنی پیش روی مجموعه سما می باشد از مجموعه آموزش و پرورش و آقای قربان زاده بابت زحماتی که در خصوص توسعه مدارس سما استان متقبل شده اند تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
    در ادامه جلسه آقای قربان زاده رییس اداره مشارکت ها و مدارس غیردولتی آموزش و پرورش استان مازندران با اشاره به رویکردمدیر محور آموزش و پرورش در مدارساز مسئولان سما استان درخواست کرد در جذب معلمان پرورشی نهایت دقت رابعمل آورند و براساس شاخص های سند تحول بنیادین مربیان پرورشی رادر مراکز سما جذب کنند .
     در ادامه جلسه دکتر بابایی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان مازندران، گزارشی از وضعیت مدارس سما استان مازندران ارائه نمودند و گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در سطح استان در مهرماه 98 شاهد راه اندازی مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه در ساری، ابتدایی دخترانه در نکا، ابتدایی دخترانه در بهشهر، متوسطه دوم پسرانه در سما بابل، متوسطه دوم دخترانه در نور در سطح استان خواهیم بود.
     در پایان نیز درخواست راه اندازی هنرستان فنی و حرفه ای توسط سما واحد چالوس، هنرستان تربیت بدنی دخترانه توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا ودرخواست راه اندازی هنرستان فنی و حرفه ای پسرانه و دخترانه توسط دانشگاه ،راه اندازی مدرسه ابتدایی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار ،راه اندازی پیش دبستانی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر،درخواست تفاهم نامه همکاری شرکت زیست فناور گستر دانش آموزی درخصوص ترویج زیست فناوری در مدارس سما استان ،درخواست سما ساری درخصوص همکاری با موسسه خدمات فرهنگی و آموزشی هدایت میزان مصوب شد .
       1398/4/15 12:38


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 91
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )