دوشنبه 27 آبان 1398  /  2019 18 Nov   
ساعت :  23:26 GMT  /  تهران -  2:56
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
27 آبان 1398
   
  2019 Nov 18
    
   20 ربیع الاول 1441
     
    کد پیگیری
    قابل توجه معاونان دانشگاه و رؤسای مراکز آموزشی و فرهنگی سما واحد و مدیران مدارس سما
    با عنایت به صدور بخشنامه پیش بینی بودجه مدارس سما برای سال تحصیلی 99-98 به شماره25/62 مورخ 98/4/12 (تصویر بخشنامه) و لزوم پیش بینی بودجه در نرم افزار بودجه مدارس واقع در پورتال جامع مدارس سما، خواهشمند است جهت سهولت در تکمیل فرم ها، بصورت ذیل عمل نمایند:
    1. دریافت اطلاعات کاربری "مدیر مالی" از واحد پشتیبانی پورتال جامع مدارس(شماره های تماس: 42621952-051 و 8-42615007-051) توسط معاونت سما واحد)درصورتی که قبلاً اطلاعات کاربری مدیر مالی را دریافت کرده اید، نیاز به دریافت مجدد آن نمی باشد(
    2.  تعریف حسابدار مسئول بودجه جهت تکمیل اطلاعات و اعطای مجوز ثبت برنامه و بودجه توسط مدیر مالی و اطلاعات کاربری به حسابدار
    3. ورود حسابدار مسئول بودجه به صفحه شخصی خود از طریق گزینه "حوزه معاونت " در صفحه لیست مدارس واحد
    4. تکمیل فرم های مربوط به برنامه و بودجه توسط حسابدار در صفحه شخصی خود توسط منوی" اطلاعات برنامه وبودجه مدارس"
    5.  با تکمیل اطلاعات بودجه مصوب سال‌های تحصیلی 96-97 و 97-98 و عملکرد سال تحصیلی مدارس در سیستم بودجه پورتال جامع مدارس سما(تنظیم کننده: پنل شخصی حسابدار، منوی اطلاعات برنامه و بودجه – مدیر مدرسه: پنل شخصی مدیر مدرسه منوی اطلاعات برنامه و بودجه – معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی سما واحد: پنل شخصی معاونت واحد، منوی اطلاعات برنامه و بودجه – دبیرخانه شورای نظارت و هماهنگی استان: پنل شخصی دبیرخانه، منوی اطلاعات برنامه و بودجه)، گزارشات بودجه از دیدگاه منابع و مصارف ـ درآمد و هزینه و گزارشات مدیریتی بودجه تکمیل خواهند شد.
    6. پیشنهاد می‌شود به منظور جلوگیری از طولانی شدن فرآیند تکمیل فرم‌های پیش بینی بودجه در مدارس، مدیر مدرسه در جلسه‌ای با حضور مسئول امور مالی معاونت و مدیر واحد آموزشی و حسابدار مدرسه، پیش بینی‌ها را  قطعی کرده و به تأیید معاونت محترم آموزش‌های عمومی و مهارتی سما واحد برسانند تا پس از تکمیل و تأیید فرم‌ها توسط مدیر مدرسه، نیاز به بررسی و تشکیل جلسات با معاون مربوطه نباشد.
    7. قبل از تأیید و امضای معاون، پیش بینی بودجه هر مدرسه در پورتال جامع مدارس سما، توسط اداره بودجه‌ی اداره‌کل برنامه و بودجه و نظارت راهبردی سازمان بررسی و درصورت تأیید نحوه تکمیل فرم‌ها، روند تأیید و تعدیل بودجه در حوزه معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی سما واحد مربوطه و دبیرخانه شورا صورت پذیرد.
    8. معاون محترم آموزش‌های عمومی و مهارتی سما واحد نیز با تشکیل جلساتی با دبیر محترم شورای نظارت و هماهنگی سما استان، فرم‌های تکمیل شده را بررسی و تأیید نمایند تا در زمان ارسال فرم‌ها به حوزه ستادی معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی سما صرفه جویی گردد.

     

     
       1398/4/16 12:22


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 577
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )