یکشنبه 17 آذر 1398  /  2019 8 Dec   
ساعت :  16:38 GMT  /  تهران -  20:08
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
17 آذر 1398
   
  2019 Dec 8
    
   10 ربیع الثانی 1441
     
    کد پیگیری
    معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه سما هرمزگان : شکست تحریم‌ها و تحقق رونق تولید با تقویت دانشگاه و صنعت

    معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان اظهار کرد: تنها راه شکستن تحریم‌ها و تحقق رونق تولید تقویت دانشگاه و صنعت است.
    به گزارش روابط عمومی سما، احسان محمدی‌نژاد  با بیان اینکه علم با عمل کارساز است، اظهار کرد: تنها راه حل مشکلات جامعه از بین‌بردن شکاف بین دانشگاه و صنعت و‌ برقراری تعامل سازنده بین این دو بازوی توانمند در کشور است.


         وی افزود: تصمیم بجا و سازنده دانشگاه آزاد اسلامی در راه‌اندازی مدارس مهارتی و ارائه آموزش‌های کاربردی بیانگر مسئولیت‌پذیری و آینده‌نگری این دانشگاه در روند رو به رشد و توسعه‌یافتگی کشور است.
    رئیس مراکز آموزشی سمای استان هرمزگان توجه به ظرفیت‌های غنی دانشگاه را از نکات مهم در برون‌رفت از مشکلات یاد کرد و گفت: اعتماد به دانشگاه و استفاده از ظرفیت‌های تأثیرگذار مراکز علمی در بخش صنعت می‌تواند گره‌گشای بسیاری از موارد و مسائل امروز کشور باشد.
    عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با بیان اینکه تنها راه شکستن تحریم‌ها و تحقق رونق تولید تقویت دانشگاه و صنعت است، اظهار کرد: از آنجایی که رهبر معظم انقلاب مبدأ حرکت در گام دوم انقلاب را جوانان قرار دادند؛ بنابراین حوزه صنعت باید از نیروی انسانی جوان، متخصص و دانش‌آموختگان کارآفرین دانشگاه در شتاب بخشیدن به چرخه اقتصاد کشور بهره‌مند شود.
    محمدی‌نژاد ظرفیت  دانشگاه آزاد اسلامی در استان هرمزگان را ارزشمند دانست و افزود: اعضای هیئت علمی صاحب‌نظر با سوابق علمی و پژوهشی، مراکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان، آزمایشگاه‌های معتمد، کارگاه‌ها، فضای مناسب آموزشی و تحقیقاتی گوشه‌ای از توانمندی‌های این مجموعه دانشگاهی در هرمزگان است.
    معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی (سما) هرمزگان گفت: امید است تا با کم‌شدن شکاف بین دانشگاه و صنعت و ایجاد تعامل دوسویه، شاهد اشتغال، تولید بیشتر و رسیدن به مرحله خودکفایی در کشور باشیم.     

    منبع :  روابط عمومی سما    1398/5/1 14:22


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 99
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )