یکشنبه 17 آذر 1398  /  2019 8 Dec   
ساعت :  11:40 GMT  /  تهران -  15:10
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
رفاهی
مرکز نجوم سما
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
17 آذر 1398
   
  2019 Dec 8
    
   10 ربیع الثانی 1441
     
    کد پیگیری
    تیم دانشجویی هلال احمر البرز با حضور دانشجویان سما، موفق به کسب رتبه نخست مسابقات امداد و نجات، در دانشگاه آزاد اسلامی شد

    به گزارش روابط عمومی سما؛ با حضور فاطمه پور گلرخ و مهسا جواهری نیا دو تن از دانشجویان سما کرج، گروه هلال احمر استان البرز با سرپرستی لیلی زمانی در اردوی آموزشی، مهارتی و معرفتی اعضای کانون های هلال احمر سراسر کشور در شهر نیشابور شرکت کرده و با شرکت در مسابقات امداد و نجات موفق به کسب مقام اول در بین دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور شدند.

         در نخستین دوره ی اردوی آموزشی ،مهارتی و معرفتی اعضای کانون های فرهنگی دانشجویی هلال احمر سراسر کشور ، مدیرکل فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی دکتر نصیری با تیم کانون هلال احمر استان البرز در مانور امداد و نجات دیدار کرد و از این تیم به عنوان تیم نخست در بین دانشگاه های آزاد اسلامی تجلیل نمود.


         همچنین رتبه نخست خواهران در بین کانون های هلال احمر کل دانشگاهای آزاد اسلامی در اردوی هلال معرفت رضوی توسط تیم کانون هلال احمر واحد کرج کسب شد و مریم حلیم زمهریر از واحد کرج به عنوان دانشجوی برتر انتخاب و از وی تقدیر گردید.
    اردوی آموزشی، مهارتی و معرفی هلال احمر که به پیشنهاد دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز برگزار می شود، در دو مرحله جداگانه ویژه خواهران و برادران در نظر گرفته شده است که مرحله اول آن با حضور 450 دانشجوی دختر از پنجم مرداد ماه تا دهم مردادماه برگزار شد. مرحله دوم این اردو نیز با حضور بیش از 500 دانشجوی پسر عضو کانون هلال احمر از دانشگاه‌های سراسر کشور از تاریخ دهم مردادماه شروع شده و تا پانزدهم مرداد در واحد نیشابور ادامه خواهد داشت.

     


     

     

    منبع :  روابط عمومی سما    1398/5/14 13:53


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 140
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )