دوشنبه 30 دى 1398  /  2020 20 Jan   
ساعت :  2:46 GMT  /  تهران -  6:16
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
رویدادهای پژوهشی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
30 دى 1398
   
  2020 Jan 20
    
   24 جمادی الاول 1441
     
    کد پیگیری
    درخشش دانش آموزان سما شیروان در مسابقات آی مت و راهیابی به مسابقات جهانی
    به گزارش روابط عمومی سما،سومین دوره جشنواره کشوری ، انتخابی جهانی مفاهیم پایه ریاضی به شیوه آی مت برای کودکان سه تا هشت سال درسه سطح ، با حضور 1601 نفر از کودکان سراسر کشور در شیراز برگزار شد.
    در این دوره از جشنواره ، دانش آموزان "یزدان حبیبی" ، "مهسا کریم زاده" ، "سلاله درستکار" ، دانش آموزان پایه سوم از   دبستانهای پسرانه و دخترانه سما شهرستان شیروان با کسب رتبه های برتر موفق شدند به جشنواره جهانی 2020 راه پیدا کنند که این برنامه در دی ماه امسال به میزبانی کشور ایران برگزار می شود.
    این دوره از جشنواره دومین تجربه برای شرکت کنندگان شیروانی بود .نو آموزان شیروانی یزدان حبیبی موفق به اخذ رتبه اول جشنواره در بین 1601 نفر شرکت کننده در هر سه سطح شد.شایان ذکر است از 22 نفر شرکت کننده از استان خراسان شمالی 12 نفر از شهرستان شیروان حضور داشتند که در نهایت 16 نفر از استان موفق به راهیابی به مرحله جهانی شدند.  
    آموزش مفاهیم جهانی پایه ریاضی به شیوه آی مت ( من ریاضی را دوست دارم) روشی نوین در دهه های اخیر است که در آن علم و مفاهیم ریاضی به شکل کاملا کاربردی و جذاب از طریق قصه ، بازی و سرگرمی به کودکان آموزش داده می شود.
    به گفته تکتم پورمهدی مدیر اجرایی «موسسه علمی- آموزشی عصر طلایی رشد کودک شهرستان شیروان»،این علم در ایران بسیار نوپاست و در پنج سال اخیر با تایید دفتر تکنولوژی آموزش و پرورش در مهدها و پیش دبستانی های کشور آموزش داده می شود.
    این رشته برای نخستین بار در آمریکا ابداع شده و کشورهایی مانند چین ، هند، مالزی و روسیه نیز بیش از 10 سال است که کودکان خود را با این شیوه آموزش می دهند تا مفاهیم ریاضی را به طور کاربردی و عینی در جوامع خود گسترش دهند.

     


     


     
    منبع :  روابط عمومی سما    1398/6/17 11:09


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 179
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )