پنجشنبه 8 اسفند 1398  /  2020 27 Feb   
ساعت :  3:53 GMT  /  تهران -  7:23
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
پرسش مهر 98
رویدادهای پژوهشی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
8 اسفند 1398
   
  2020 Feb 27
    
   2 رجب 1441
     
    کد پیگیری
    رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه :تخصیص فضای آموزشی مناسب به مدارس دخترانه سما ساوه باعث استقبال خانواده ها شده است
    در هشتمین روز از آغاز سال تحصیلی جدید و  به منظور بررسی وضعیت موجود مدارس دخترانه سما واحد ساوه رئیس و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه از امکانات و توانمندی های موجود اين مدارس بازدید کردند.

     


    به گزارش روابط عمومی سما، دكتر جواد نیکوکار رئیس  دانشگاه آزاد اسلامي واحد ساوه ضمن بازدید از قسمت های مختلف مجتمع دخترانه سما  امکانات رفاهی و آموزشی مجتمع از جمله سایت کامپیوتر، کتابخانه، آزمایشگاه ،سالنهای ورزشی و نمازخانه ابراز رضایت کرد و گفت: در جهت ارتقاء سطح فعالیت های آموزشي همت و تلاش وافر خواهیم کرد تا به یاری خداوند و کوشش كليه همكاران در اين مدارس به سطحي بالاتر برسيم.
    رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تجمیع مدارس دخترانه سما واحد ساوه ،گفت:خوشبختانه تخصیص فضای آموزشی  مناسب به مدارس دخترانه سما واحد ساوه باعث استقبال خانواده ها گردیده است و قطعا در سالهای آینده رشد و توسعه  بیشتر خواهدداشت.
    دکتر جواد نیکوکار به حمایت دانشگاه از فعالیتهای فرهنگی مدارس سما اشاره کرد و از آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی جهت همکاری اعضای هیئت علمی و گروه مشاوره و معارف اسلامی و...در مدارس سما خبر داد.
    رئیس  دانشگاه آزاد اسلامی  در ادامه از تلاش و جدیت همکاران مدارس و آموزشکده سما واحد ساوه در راه اندازی مجتمع دخترانه سما تقدیر و تشکر کرد وگفت: قطعاً تلاش و پشتكار پرسنل صديق و زحمتكش در مدارس سما در اين شهرستان مي تواند موجب رشد و اعتلاي سطح آموزش و فرهنگ در بين دانش آموزان شود.


     


    دکتر سید میثم ابراهیمی معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما واحد ساوه ضمن ارائه گزارش از فعالیت های مدارس دخترانه سما، رضایتمندی اولیاء و دانش آموزان از مدارس سما را مرهون الطاف و عنایات الهی وتوجه و حمایت مدبرانه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه و استان مرکزی و تلاش های مدیران و معلمان سما دانست  و ابراز امیدواری کرد: روز به روز شاهد توسعه روز افزون مدارس سما در عرصه های مختلف باشند و همشهریان ساوجی به وجود مدارس سما در شهر خود افتخار کنند.»
    در پایان جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه به میزبانی آموزشکده سما واحد ساوه برگزار شد.
     
    منبع :  روابط عمومی سما    1398/7/10 08:58


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 303
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )