چهارشنبه 30 مهر 1399  /  2020 21 Oct   
ساعت :  16:52 GMT  /  تهران -  20:22
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
ارتباط با مرکز بازرسی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
30 مهر 1399
   
  2020 Oct 21
    
   3 ربیع الاول 1442
     
    کد پیگیری
    مهندس بطحائی خبر داد: اجرای فعالیت‌های قرآنی در مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی
    معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی از اجرای فعالیت‌های قرآنی در مدارس سما این دانشگاه خبر داد.
    مهندس سیدمحمد بطحایی معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تأکیدات دکتر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنا و دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر توسعه فعالیت‌های قرآنی در مدارس سما، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی از اردیبهشت ماه سال جاری برای انسجام بخشی به فعالیت‌های قرآنی، دبیرخانه‌ای را راه اندازی کرد که این دبیرخانه وظیفه برنامه‌ریزی، هدایت و راهبری فعالیت های قرآنی از جمله روخوانی، روان‌خوانی، حفظ و مفاهیم قرآنی را برعهده دارد.
    مهندس بطحائی خاطرنشان کرد: در این طرح دانش آموزان در مدارس سما با روخوانی و روان خوانی قرآن کریم کاملاً آشنا و وارد مرحله حفظ آیات می‌شوند. در این طرح دانش آموزان بعد از فارغ‌التحصیلی به راحتی می‌توانند قرآن را تلاوت کنند و در سطوح مختلف حافظ آن باشند.
    وی با تأکید بر اثربخش بودن طرح دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی، اظهار داشت: در جلسه ای که با حضور دکتر علی سروری مجد مشاور رئیس و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها دانشگاه آزاد اسلامی، حامد شاکرنژاد حافظ قرآن و قاری بین‌المللی قرآن کریم، مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و جمعی از قرآن پژوهان برگزار شد، راهکارهای عملی برای تسری و اجرای این تجربه موفق در مدارس سما مورد بررسی قرار گفت.
    مهندس بطحائی ادامه داد: مقرر شد کارگروهی به همین منظور با مسئولیت معاونت فرهنگی سازمان سما تشکیل شود تا شاهد اجرای طرح از سال تحصیلی آینده در همه مدارس سما باشیم.
    معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی همچنین با اشاره به طرح ملی تربیت قرآنی مدارس سما، گفت: این طرح در مرحله مقدماتی است که مدل مفهومی آن مورد بررسی قرار گرفت و درآینده نزدیک عملیاتی می شود.
    وی در پایان اظهار امیدواری کرد که با بهره گیری از تجربه دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و واحد مشهد بتوانیم گام جدی در قرآن آموزی دانش آموزان در مدارس سما برداریم.

     
    منبع :  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی    1398/8/1 13:31


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 585
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )