جمعه 9 اسفند 1398  /  2020 28 Feb   
ساعت :  15:57 GMT  /  تهران -  19:27
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
پرسش مهر 98
رویدادهای پژوهشی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
9 اسفند 1398
   
  2020 Feb 28
    
   3 رجب 1441
     
    کد پیگیری
    دستاورد نشست رئیس و دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان یزد با مسئولین شهرستان مهریز : « عزم جدی مسئولین شهرستان مهریز بر توسعه مدارس سما »
    به گزارش روابط عمومی مراکز سما، جلسه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس شورای نظارت و هماهنگی سما استان یزد دکترمعصومه طباطبائی و دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان دکتر محمدرضارحیمی زارچی ، با حضور حجت الاسلام والمسلمین محی الدینی امام جمعه مهریز ، رضا زارع زاده فرماندار ، امیرحمزه زارع زاده شهردار ، سیدکاظم حسینی رئیس آموزش و پرورش شهرستان مهریز و دکتر مظلوم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهریز و در روز شنبه 28 دی ماه سال جاری برگزار شد.

     


    در ابتدای این جلسه محمدرضا رحیمی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی (سما) و دبیر شورا به ارائه گزارش دقیق از وضعیت توسعه ای کمی و کیفی مدارس سما استان یزد و شهرستان مهریز پرداخت.
    ایشان اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و اجرای گام دوم انقلاب اسلامی در مدارس و دستیابی به سند چشم انداز افق 1404 (توسعه مدارس سما) را از مهمترین رسالت ها و وظایف شورای نظارت و هماهنگی سما استان برشمرد.
    سپس دكتر معصومه طباطبائی،ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و رييس شوراي نظارت وهماهنگی سما  استان یزد ضمن قدردانی از همکاری و همراهی مسئولین شهرستان مهریز با دانشگاه آزاد اسلامی و مدارس سما، پتانسیل و امکانات دانشگاه آزاد اسلامی و مدارس سما را متعلق و در خدمت مردم شهرستان مهریز بر شمرد.
    در ادامه جلسه مسئولین شهرستان مهریز به بیان راهکارهای توسعه ای مدارس سما در این شهرستان پرداختند و از آمادگی تمام دستگاههای مجری و متولی در امر آموزش و پرورش در این راستا صحبت نمودند.


     


    از دیگر برنامه های این جلسه ادای احترام به مقام والای شهدای گمنام دانشگاه آزاد واحد مهریز و بازدید از مدارس سما مهریز می توان برشمرد.

     
    منبع :  روابط عمومی سما    1398/11/1 09:21


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 64
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )