سه شنبه 19 فروردين 1399  /  2020 7 Apr   
ساعت :  17:41 GMT  /  تهران -  22:11
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
پرسش مهر 98
رویدادهای پژوهشی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
19 فروردين 1399
   
  2020 Apr 7
    
   13 شعبان 1441
     
    کد پیگیری
    بازدید معاون آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان سازمان سما از روند راه‌اندازی مدارس عالی مهارتی خراسان رضوی

    به گزارش روابط عمومی سما، دکتر سعید آزادیان معاون آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان سازمان سما با حضور در مشهد مقدس از نزدیک در جریان راه اندازی و فرآیندهای کاری مدارس عالی مهارتی بورس و بازار سرمایه، میراث اسلامی و مدرسه عالی مهارتی قرآن کریم قرار گرفت.
     

    مدرسه عالی مهارتی  بورس و بازار سرمایه

    دکتر آزادیان پس از بازدید از محل کلاس های مدرسه بورس و بازار سرمایه و گفتگو با عوامل و مدیران مدرسه، در نشستی صمیمی با تیم مدرسان مدرسه بورس درباره سرفصل ها، نیازها و روند رشد و ارتقای مدرسه مذکور بحث و تبادل نظر کرده و استانداردهای مورد نظر را برای عوامل تبیین نمود.
    مدرسه عالی مهارتی بورس بازار سرمایه در محل ساختمان معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد(سما) مستقر و مشغول فعالیت می باشد.
    در این نشست ایمان جانی مدیر مسئول روزنامه فرهیختگان، دکتر کبیری معاون سمای مشهد و دیگر مدیران سما حضور داشتند.

     

     

    مدرسه عالی مهارتی میراث اسلامی

    سپس به بازدید از روند راه اندازی مدرسه عالی مهارتی میراث اسلامی در مشهد رفتند. دکتر آزادیان ضمن تبیین مسیر رشد و ارتقای مدرسه میراث اسلامی به بیان نقطه نظرات خود در ارتباط با چرخه کامل مدارس عالی میراث اسلامی پرداختند.
    این مدرسه در نزدیکی حرم مطهر رضوی(ع) و در طبقه یک خانه شهید انقلاب اسلامی مشهد مستقر می باشد که از طرف خانه شهید به صورت رایگان در اختیار مدرسه میراث اسلامی قرار گرفته است.
    در این بازدید نیز ایمان جانی مدیر مسئول روزنامه فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر کبیری معاون سمای مشهد، دکتر حسن آبادی مدیر مدرسه میراث اسلامی و حاج آقای عاشوری مسئول خانه شهید و دیگر مسئولان ایشان را همراهی می کردند.

     

     
     

    مدرسه عالی مهارتی قرآن کریم

    بازدید از مدرسه عالی مهارتی قرآن کریم مشهد برنامه بعدی این بازدیدها بود. دکتر آزادیان در این بازدید بر ادامه کار این مدرسه و رشد تعالی آن تاکید نمود. مدرسه عالی مهارتی قرآن کریم در محل ساختمان معاونت سما مشهد مستقر می باشد که با عقد تفاهم نامه با دارالقرآن آستان قدس رضوی بخشی از کلاس های خود را در محل اداره علوم قرآنی حرم مطهر رضوی علیه السلام برگزار می کند.
     در ادامه دکتر آزادیان در نشست صمیمی با حجت الاسلام شجاع رئیس دارالقرآن آستان قدس رضوی ضمن هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص مدرسه عالی قرآن کریم، افق های علمی و بدیع قرآنی را مورد توجه و تأکید قرار دادند.
     وی با بیان اینکه تمام نیازهای مادی و معنوی انسان در قرآن کریم وجود دارد، وظایف این مدرسه را فراتر از مباحث تجوید و صوت و لحن دانسته و برآموزش‌های حرفه‌ای و تربیتی قرآن تاکید نمود
     در این نشست نیز  ایمان جانی مدیر مسئول روزنامه فرهیختگان، حجت الاسلام شجاع رئیس اداره علوم قرآن استان قدس رضوی،دکتر کبیری معاون سمای مشهد و مهندس علیزاده رئیس دبیرخانه دائمی فعالیت‌های قرآنی سمای کشور حضور داشتند.

     
     

     

    منبع :  روابط عمومی سما    1398/11/27 10:47


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 351
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )