سه شنبه 19 فروردين 1399  /  2020 7 Apr   
ساعت :  17:32 GMT  /  تهران -  22:02
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
پرسش مهر 98
رویدادهای پژوهشی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
19 فروردين 1399
   
  2020 Apr 7
    
   13 شعبان 1441
     
    کد پیگیری
    سامانه یکپارچه مدیریتی سما؛ تبلور همت والای سمائیان در دستیابی به سیستم جامع مدیریتی

    سید محمد بطحایی معاون دانشگاه و رییس سازمان سما با اعلام خبر رونمایی از سامانه جامع یکپارچه مدیریتی، این سامانه را تنها پایگاه جمع آوری، پردازش گزارش های مدیریتی معتبر و سامانه مرجع و جامع مدیریتی سازمان سما از شش ماهه آینده معرفی کرد.  
     


    به گزارش روابط عمومی سما، رئیس سازمان سما در جلسه معرفی و آموزش این سامانه به مدیران حوزه ستادی، ضمن قدردانی از زحمات همکاران واحد فناوری اطلاعات سازمان سما، سرعت عمل آنها در راه اندازی فاز نخست این پروژه را شایسته تقدیر دانست و گفت:«به عنوان یک مجموعه غیر دولتی بزرگ که نقش نظارتی را بر عهده داریم باید از آمار و اطلاعات جامع، صحیح و دردسترس برای ارائه گزارش های آماری برخودار باشیم. از همین رو راه اندازی این سامانه را در اولویت های کاری خود قرار دادیم.»

     


    او هدف از این جلسه را آشنایی نسبی همکاران با بخش های مختلف این سامانه و  ارائه نظرات و پیشنهادات تکمیلی و تخصصی  مدیران حوزه ستادی برای ارتقاء آن عنوان کرد.

    ریاست سازمان سما با اشاره به آثار مفید و ارزنده راه اندازی این سامانه، از همکاران واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات  خواست با همین سرعت و کیفیت تا رسیدن به فاز نهایی این پروژه که دستیابی به برنامه ریزی های هوشمند مدیریتی است، کار را دنبال نمایند.

     


    سپس مهندس فرامرزی مدیر فن آوری اطلاعات و ارتباطات با معرفی این سامانه، مزایا، قابلیت ها و ظرفیت های موجود در آن، از مدیران حوزه ستادی خواست تا شاخص های کاری مورد نیاز خود را اعلام نمایند که به ظرفیت های این مجموعه افزوده شود.

     


    در ادامه برخی از همکاران حاضر در جلسه به بیان نظرات، دیدگاه ها و پیشنهادات خود در این خصوص پرداختند.همچنین مقرر شد از این سامانه در آینده نزدیک، با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما به صورت رسمی رونمایی شود. 

     

     


     

    منبع :  روابط عمومی سما    1398/12/6 12:05


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 387
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )