سه شنبه 19 فروردين 1399  /  2020 7 Apr   
ساعت :  15:53 GMT  /  تهران -  20:23
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
با مدارس سما آشنا شوید
باشگاه پژوهشگران
پرسش مهر 98
رویدادهای پژوهشی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
19 فروردين 1399
   
  2020 Apr 7
    
   13 شعبان 1441
     
    کد پیگیری
    مراسم تودیع ومعارفه مدیر کل حراست سازمان سما برگزار شد
    جلسه تودیع و معارفه مدیرکل حراست سازمان مراکز آموزش های عمومی ومهارتی دانشگاه آزاد اسلامی باحضور دکتر بطحایی ریاست سازمان، سیروس صابری مشاور ریاست مرکز حراست  دانشگاه آزاد و مسوولان سازمان صبح امروزدر حوزه ستادی برگزار شد .
     

    سید محمد بطحایی در آغاز مراسم ضمن عرض تسلیت سالگرد وفات حضرت زینب(س) گفت :در این ایام سخت بهترین کارتوسل به معصومین و این بانوی بزرگ است تا با الطاف این بزرگواران بتوانیم این چالش بزرگ را پشت سر بگذاریم .
    وی با اشاره به فعالیت های آقای علی سجادی گفت: ایشان به مدد توکل، تدین و تجربه های گران سنگ خود چالش های جدی را در مدارس وآموزشکده های سما برطرف کردند و با کمترین هزینه وکاملا حرفه ایی مشکلات را رفع نمودند.
    رییس سازمان سما با خوش آمدگویی به محمد جواد پیشوایی به عنوان مدیر کل جدید حراست سازمان سما، تجربه های آموزشی، پرورشی واجرایی ایشان رادر پیشبرد فعالیت خطیر راهگشا اعلام کرد.
    علی سجادی با تشکر ازهمراهی ریاست سازمان و همکاران حراست در حوزه ستادی گزارش کاملی از برنامه های انجام شده در زمان تصدی مسوولیت ارائه داد.

     

    سیروس صابری مشاور دکتر طهرانچی و رییس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اهمیت مسوولیت در نظام جمهوری اسلامی گفت: مردم امانت های خود را به ما سپرده اند، ما به عنوان مسوول در هر جایگاهی که قرار داریم، باید چالش ها را از بین ببریم تا بتوانیم امانتدار درستی باشیم .
    وی با اشاره به حجم زیاد فعالیت ها در حوزه آموزشی وپرورشی کشور گفت: نوع کار را مسوول مشخص می کند  وما باید سعی کنیم سلیقه ایی عمل نکنیم و باتهیه آیین نامه هایی بروز، رویه هایی را عملی کنیم که بوسیله آن عدالت اجرا شود .
    رییس مرکز حراست دانشگاه انتساب دانشگاه آزاد به مقام معظم رهبری را علت توجه اپوزیسیون ها اعلام کرد وگفت: ملت ایران برای حفظ ارزش های اسلامی شهدای بسیاری داده و مدیران ارشد ما در دانشگاه امروز با کار فرهنگی از این جایگاه صیانت خواهند کرد.

     

    محمد جواد پیشوایی مدیر کل جدید حراست سازمان مراکز آموزش های عمومی ومهارتی سما با قدردانی از مسوولان حاضر گفت: در تمام سالهای فعالیت همیشه اخلاقیات را در نظر داشته ام و امیدوارم در این جایگاه بتوانم با همراهی ریاست سازمان سما، تعامل کامل با حراست دانشگاه آزاد داشته و رویه هایی براساس استانداردها در مجموعه سما برقرار کنیم .
    در انتهای این جلسه احکام تودیع ومعارفه ابلاغ شد .

          
       1398/12/20 12:34


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 768
    3.3/10 (تعداد آرا 4 نفر )