شنبه 17 خرداد 1399  /  2020 6 Jun   
ساعت :  6:35 GMT  /  تهران -  11:05
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
پرسش مهر 98
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
17 خرداد 1399
   
  2020 Jun 6
    
   13 شوال 1441
     
    کد پیگیری
    تاکید بر تربیت جوانان ماهر ومتعهد در مجموعه سما استان سیستان وبلوچستان

    اولین جلسه شورای نظارت وهماهنگی سما استان سیستان وبلوچستان در سال 1399 با حضور کلیه اعضا برگزار شد.
    به گزارش روابط عمومی سما،در این جلسه ابتدا دکتر محمد عمرانی دبیر شورای نظارت وهماهنگی سما استان سیستان وبلوچستان ضمن خیر مقدم و تبریک سال جدید واعیاد شعبانیه به حاضرین گزارشی از وضعیت برگزاری کلاسها بصورت مجازی در مدارس وآموزشکده سما ارائه نمودند.


         معاون آموزش های عمومی ومهارتی سما زاهدان با اشاره به ظرفیت های نیروی انسانی متخصص و با تجربه وفضاها وامکانات آموزشی مجموعه سما که تکیه به ظرفیت های واحد های دانشگاهی نیز در سطح استان وکشور دارند عنوان داشتند:که وجه تمایز فارغ التحصیلان سما مهارت آموزی است که  این مزیت مجموعه را قادر می سازد تا وقتی این فارغ التحصیلان وارد جامعه می شوند با تکیه بر دانش مهارتی خود کسب وکاری راه اندازی کنند وبه اقتصاد خانواده وجامعه کمک نمایند.
    ایشان در ادامه به کارکرد های فرهنگی وفوق برنامه در مجموعه مدارس تاکید نمودند که با سیاست گذاری ها واجرای برنامه های عملیاتی مناسب می توان شاهد بهبود عملکرد وکارکرد بهتر سیستم آموزشی باشیم که ماحصل آن تربیت فارغ التحصیلانی است که ضمن تخصص لازم ،اخلاق مدار ومتعهد نیز هستند ودر واقع جوانانی در تراز انقلاب به جامعه تحویل داده ایم.
    در ادامه دکتر سلطانعلی میر دبیر هیات امنای استان ضمن تاکید برکیفی سازی مدارس وآموزش در مجموعه سما به ارائه گزارش وآمار تشکیل کلاس در مجموعه سی هزار نفری دانشجویان استان پرداخت.


         ایشان ضمن تاکید بر پایش مدیران ومدرسین در مجموعه سما در راستای حرکت رو به جلو مجموعه مدارس اظهار داشتند: که می بایستی ابتدا وضعیت وجایگاه گذشته وفعلی هریک از مدارس تعیین وسپس برنامه ریزی منسجم ومدونی برای دستیابی به یک جایگاه وچشم انداز روشن در آینده صورت پذیرد تا تمامی اهداف وشاخص های کیفی مورد نظر حاصل شود.
    و در نهایت احمد بختیاری معاون آموزش های متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان در رابطه با تبدیل چالش پیش آمده به فرصت صحبت نمودند واظهار داشتند که مدتها آرزوی استفاده از آموزش مجازی داشتیم که شیوع ویروس کرونا باعث شد راه چند ساله را یک ماهه طی کنیم وامروز شاهد برگزاری تمامی کلاسها بصورت مجازی هستیم وی سیستم آموزشی را به دونوع مدرسه آشکار وپنهان تقسیم نمودند واظهار داشتند: که مدرسه آشکار همین چیزی است که سازمان تعریف کرده وشامل کلاس درس حضوری ومعلم وغیره می شودومدرسه پنهان گوشی های تلفن همراهی است که با ایجاد شرایط فعلی در اختیار دانش آموزان قرار گرفته واگر استفاده درست از آن صورت نگیرد می تواند منجر به آسیب های اجتماعی فراوانی شود.
    اولین جلسه شورای نظارت وهماهنگی سما استان سیستان وبلوچستان روز گذشته در سالن کنفرانس حوزه ریاست واحد زاهدان برگزار شد با جمع بندی نکته نظرات اعضا ومصوباتی با ذکر صلوات به کار خود پایان داد.
     
     

    منبع :  روابط عمومی سما    1399/2/6 10:51


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 80
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )