دوشنبه 3 آذر 1399  /  2020 23 Nov   
ساعت :  19:53 GMT  /  تهران -  23:23
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
ارتباط با مرکز بازرسی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
3 آذر 1399
   
  2020 Nov 23
    
   7 ربیع الثانی 1442
     
    کد پیگیری
    در دومین جلسه شورای تخصصی مدارس عالی مهارتی صورت گرفت: موافقت اولیه با راه اندازی مدارس عالی مهارتی دوخت، چرم و کفش و پدافند غیر عامل
    دومین جلسه شورای تخصصی مدارس عالی مهارت صبح امروز به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور رئیس و سایر اعضا به منظور بررسی کلیات طرح راه اندازی سه مدرسه عالی مهارتی "دوخت"، "چرم و کفش" و "پدافند غیر عامل" برگزار شد.
    به گزارش روابط عمومی سما، دکتر آزادیان رئیس این شورا با اشاره به شکل گیری مدارس عالی مهارتی به عنوان مفهومی جدید در سما، ماموریت این بخش را بسیار مهم و جدی برشمرد.
    دکتر آزادیان گفت:« آموزش و توسعه مهارت های کاربردی، کارورزی و کارآفرینی سه عنصرکلیدی در مدارس عالی مهارتی هستند که می بایست به آنها توجه جدی شود. ما باید این زنجیره و مسیر را به جایی برسانیم که ادبیات کارافرینی در مدارس عالی مهارتی شکل گیرد. می توان با التزام به این پیش شرط ها، ظرفیت های جدید و متفاوتی را در بستر جامعه ایجاد کرد.»

     

    بررسی طرحنامه ی مدرسه عالی مهارتی دوخت (واحد اصفهان)، مدرسه عالی مهارتی چرم و کفش(واحد تبریز) و مدرسه عالی مهارتی پدافند غیرعامل(واحد تهران شمال) در دستور کار این جلسه بود که پس از بحث و بررسی طرحنامه ها با راه اندازی هر سه مرکز، موافقت اولیه صورت گرفت.
    دکتر آزادیان  معاون آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان سما و رئیس این شورا، دکتر چاربند مشاور ریاست سازمان سما، دکتر عسگری معاون هماهنگی، دکتر طریفی حسینی رئیس امور راهبری و پایش کیفیت آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان و دبیر شورا، مهندس ملکی مدیر پژوهشی سازمان، دکتر ورهرام عضو شورای راهبردی آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی از اعضای شورای تخصصی مدارس عالی مهارت حاضر در جلسه بودند.
          
    منبع :  روابط عمومی سما    1399/2/31 13:07


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 409
    4.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )