چهارشنبه 22 مرداد 1399  /  2020 12 Aug   
ساعت :  14:44 GMT  /  تهران -  19:14
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
22 مرداد 1399
   
  2020 Aug 12
    
   21 ذیحجه 1441
     
    کد پیگیری
    جلسه بررسی مدیریت مالی مدارس کم درآمد، برگزار شد
    جلسه ویدئو کنفرانسی سید محمد بطحائی ریاست سازمان با برخی از دبیران شوراهای نظارت و هماهنگی سما واحدها و مدیران مدارس با موضوع بررسی مدیریت مالی آنها برگزار شد.
     

    به گزارش روابط عمومی سما، ریاست سازمان تمرکز اصلی این نشست را بر روی مدیریت مالی مدارس عنوان کرد و گفت:«مدیر مدرسه باید به دنبال برنامه های ارتقاء کیفیت باشد، تا سرمایه های مادی و معنوی مصروف در این راه به بهره وری برسد زیرا حلقه واصله و معبر عبور ما برای رسیدن به کیفیت، مدیران مدارس هستند.»
    وی ادامه داد:«نیروی مازاد، حقوق پرسنلی، کمبود تعداد دانش آموزان، زیان انباشته سنوات گذشته، عدم افزایش مناسب شهریه مدارس متناسب با تورم و .... از جمله معضلاتی هست که برخی واحدها با آن دست به گریبان هستند، که برای تک تک این معضلات می توان راه حل های سریع و موثری یافت. و در این مسیر همه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی و سما در کنار شما خواهند بود.»

     

    سپس غلامرضا یمینی مدیر امور مدارس به ارائه توضیحاتی درخصوص نحوه بررسی و ارزیابی عملکرد مدارس  کم درآمد پرداخت و در ادامه تعدادی از مدیران، مشکلات و چالش های خود که موجب کسری درآمدشان شده است، را برشمردند.   
    در ادامه ریاست سازمان، از برگزاری جلسات موردی در آینده نزدیک با این مدارس خبر داد و مسئولیت پیگیری آن را به مدیریت امور مدارس سازمان واگذار نمود و گفت:«در جلسات بعدی که به صورت اختصاصی با هر یک از واحدهای آموزشی برگزار می شود، درخصوص راهکارهای رفع مشکلات با یکدیگر به توافق می رسیم و با تدوین تفاهم نامه ای برای رفع آنها، وارد فاز اجرایی می شویم.»
    وی در خاتمه ضمن قدردانی از تلاش های گذشته معاونان سما واحدها و مدیران مدارس، از آنها خواست تا به دنبال راهکارهای عملی و قابل اجرا باشند.

     
     
         منبع :  روابط عمومی سما    1399/4/18 13:31


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 446
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )