جمعه 4 مهر 1399  /  2020 25 Sep   
ساعت :  2:53 GMT  /  تهران -  6:23
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
ارتباط با مرکز بازرسی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
4 مهر 1399
   
  2020 Sep 25
    
   7 صفر 1442
     
    کد پیگیری
    اختتامیه کارگاه های آموزش مجازی مربیان تربیت بدنی و بهداشت مدارس سما برگزار شد
    اختتامیه کارگاه های آموزش مجازی مربیان تربیت بدنی و بهداشت مدارس سما با حضور سیدمحمدبطحائی ریاست سازمان و دکتر گودرزی ریاست فدراسیون ورزش های سه گانه و با حضور 295 نفر از مربیان تربیت بدنی و سلامت به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.
     
    سه 

    به گزارش روابط عمومی سما، معاونت آموزش های عمومی و مهارتی با تاکید بر اهمیت حضور مربیان پرورشی و معلمان تربیت بدنی در مدارس سما گفت: امروزشرایط خاصی با بحران کرونا در جامعه حاکم شده است؛ بخصوص در مناطق شهری به دلیل نوع معماری و چند مرتبه سازی، کمبود فضاهای ورزشی و زمین های خاص بازی کودکان، جامعه ما با یک بحران جدی روبروست که این وضعیت برای دختران به خط قرمز نزدیک شده است و اگر توجه خاصی به رفع این معضل نداشته باشیم؛ درآینده و سلامت فرزندان ما  تاثیرات مخربی خواهد داشت.
    وی باتشکر و قدردانی از دکتر گودرزی رییس فدراسیون ورزش های سه گانه، دکتر فتح اللهی مدیر تربیت بدنی و سلامت سازمان سما و همکاران این حوزه، مربیان بهداشت، معلمان ورزش، مدرسان این دوره گفت: و همکاران ما در مدارس سما منتظر برنامه متمرکز از سوی سازمان نباشند و هر مدرسه با محوریت مربی بهداشت و معلم تربیت بدنی با هماهنگی مدیر مدرسه و متناسب با امکاناتی که در اختیار دارند، آتش باختیار هستند و از طریق برنامه ریزی های منظم و مستمر با والدین و دانش آموزان ارتباطی موثر برقرار کنند.


    سپس دکتر گودرزی رییس فدراسیون ورزش های سه گانه در اختتامیه این گارگاه های آموزش مجازی گفت :امیدواریم بتوانیم به یک وفاق و همدلی بین فدراسیون و عزیزانی که در خط مقدم آموزشی این نظام هستند دست یابیم زیرا این رشته بسیار کاربردی است و سهم بسزایی می تواند در آینده شغلی فرزندان ما و سلامت آنها داشته باشد.


    وی با تاکید به اهمیت این رشته گفت: از طریق ورزش های سه گانه می توان سبک زندگی افراد جامعه را به سمتی سوق داد که بهترین بهره برداری را از ورزش در رویه زندگی و سلامت داشته باشند .
    این کارگاه های آموزشی با هدف  ارتقاء سطح دانش مربیان ورزش مطابق با نیازها و برنامه های آتی این مدیریت بوده است، تا با پتانسیل موجود در اعضا هیات علمی رشته تربیت بدنی سما در طول سال تحصیلی جدید  فرآیند آموزش مجازی را به صورت مستمر ادامه داشته باشد.
    295 نفر از مربیان تربیت بدنی و سلامت در مجموع 12 کارگاه مجازی به مدت 160 ساعت شرکت کرده اند.
     

     
       1399/5/15 12:46


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 149
    6/10 (تعداد آرا 1 نفر )