جمعه 4 مهر 1399  /  2020 25 Sep   
ساعت :  2:23 GMT  /  تهران -  5:53
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
ارتباط با مرکز بازرسی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
4 مهر 1399
   
  2020 Sep 25
    
   7 صفر 1442
     
    کد پیگیری
    رئیس سازمان سما: مربی بهداشت و معلم تربیت بدنی با هماهنگی مدیر مدرسه و متناسب با امکاناتی که در اختیار دارند، در حوزه برنامه های ورزشی آتش باختیار هستند
    سید محمد بطحایی معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی و رییس سازمان سما در جلسه اختتامیه کارگاه های آموزش مجازی مربیان ورزش و بهداشت  سما سراسر کشور خطاب به مسولان این حوزه در سازمان سما، معلمان و مربیان تربیت بدنی و بهداشت گفت: مخاطبان شما فرزندان این مرز وبوم هستند؛ این امانت هایی که امروز در اختیار نظام آموزشی قرار دارند، باید فردای کشور و میهن اسلامی ما را بسازند. در شرایط کنونی ناشی از اپیدمی کرونا، چگونگی طرح ریزی برای برنامه های خاص ورزشی در فضای مجازی از ضروریات است.
     


    به گزارش روابط عمومی سما، وی با تاکید بر اهمیت حضور مربیان پرورشی و معلمان تربیت بدنی در مدارس سما گفت: امروزشرایط خاصی با بحران کرونا در جامعه حاکم شده است؛ بخصوص در مناطق شهری به دلیل نوع معماری و چند مرتبه سازی، کمبود فضاهای ورزشی و زمین های خاص بازی کودکان، جامعه ما با یک بحران جدی روبروست که این وضعیت برای دختران به خط قرمز نزدیک شده است و اگر توجه خاصی به رفع این معضل نداشته باشیم؛ درآینده و سلامت فرزندان ما  تاثیرات مخربی خواهد داشت.
    رییس سازمان سما، حوزه تربیت بدنی و سلامت را یکی از حلقه های مهجور در برنامه های آموزش و پرورش  دانست  و گفت: این حوزه در نظام آموزشی ما مورد بی توجهی قرار گرفته و باعث صدمات جبران ناپذیری شده است. امروزه تحرک نداشتن، توسعه فضاهای مجازی و حضور گسترده بچه ها در این فضا و بازی های کامپیوتری باعث شده که فرزندان وکودکان ما دچار اختلال قامتی و ساختاری شوند.
    معاونت آموزش های عمومی و مهارتی با اشاره به اهمیت حوزه تربیت بدنی و سلامت افزود: مدارس سما با پشتوانه دانشگاه آزاد اسلامی و بهره برداری ازاین امکانات گام های اساسی در این راه  برخواهد داشت .


    وی خطاب به مسولان این حوزه در سازمان سما، معلمان و مربیان تربیت بدنی و بهداشت گفت: دانش آموزان،  امانت هایی هستند که امروز در اختیار نظام آموزشی قرار دارند و باید فردای کشور و میهن اسلامی ما را بسازند. در این شرایط، چگونگی طرح ریزی برای برنامه های خاص ورزش در فضای مجازی از ضروریات است و همکاران ما در مدارس سما منتظر برنامه متمرکز از سوی سازمان نباشند و هر مدرسه با محوریت مربی بهداشت و معلم تربیت بدنی با هماهنگی مدیر مدرسه و متناسب با امکاناتی که در اختیار دارند، آتش باختیار هستند و از طریق برنامه ریزی های منظم و مستمر با والدین و دانش آموزان ارتباطی موثر برقرار کنند.
    سید محمد بطحائی در خاتمه گفت: ما بدنبال بهبود شرایط و تصحیح نظام پرداخت متناسب و در شان همکاران هستیم و یکی از مهم ترین برنامه های ما در آینده پیش بینی راه حلی برای نظام بیمه ای معلمان از 9 ماه به دوازده ماه است .
     
     

    منبع :  روابط عمومی سما    1399/5/15 15:48


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 945
    3/10 (تعداد آرا 1 نفر )