پنجشنبه 27 خرداد 1400  /  2021 17 Jun   
ساعت :  16:52 GMT  /  تهران -  21:22
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
ارتباط با مرکز بازرسی
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
27 خرداد 1400
   
  2021 Jun 17
    
   6 ذیقعده 1442
     
    کد پیگیری
    دیدار معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما هرمزگان با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان/ استقبال از طرح مدارس عالی مهارتی در هرمزگان
    در این دیدار  محمدی نژاد معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان با تشریح طرح مدارس عالی مهارتی، خواستار همکاری و هماهنگی مجموعه تعاون کار و رفاه اجتماعی در حوزه شناسایی ظرفیت ها و کمک به افزایش ضریب نفوذ آموزش های مهارتی کاربردی و کوتاه مدت در بنگاه های اقتصادی بزرگ و متوسط  مستقر در استان هرمزگان شد.
     به گزارش روابط عمومی سما، وی با اشاره به مزیت های پیدا و پنهان دوره های مهارت آموزی کوتاه مدت در بالا بردن نرخ اشتغال جوانان بومی در مناطق مختلف استان، از طراحی هدفمند دوره ها منطبق بر واقعیت های بازار کار و افق های ترسیم شده در اسناد توسعه ای هرمزگان به عنوان ارکان اصلی موفقیت این دوره ها یاد کرد.
    معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان با تشریح رویکرد جدید دانشگاه نسبت به آموزش های فنی و حرفه ای افزود: سعی ما طراحی دوره هایی پویا و کاربردی است که بلافاصله منجر به اشتغال شده و بتواند تاثیرات مثبتی بر اکوسیستم اشتغال در سطوح مختلف علی الخصوص تربیت کارگر و تکنسین ماهر داشته باشد.
    مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان نیز با تقدیر از دغدغه مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی، از کمبود مهارت به عنوان یکی از دلایل عمده بیکاری در کشور نام برد و اظهار امیدواری کرد مدارس عالی مهارتی دانشگاه آزاد بتواند در سطوح مختلف نیاز های متفاضیان کار  از یک سو و بنگاه های صنعتی و اقتصادی را از سوی دیگر برآورده سازد.

     


    ابراهیمی از هر گونه همکاری با دانشگاه برای به ثمر رسیدن طرح مدارس عالی مهارتی در هرمزگان استقبال و خاطر نشان کرد مجموعه تعاون کار و رفاه اجتماعی در چارچوب ماموریت های خود از  بسط مهارت آموزی و ارتقا سطح توانمندی نیروی انسانی حمایت می کند.
    وی همچنین حرکت به سمت حل مسائل جامعه را یک رویکرد مبارک در دانشگاه آزاد اسلامی دانست و اذعان داشت تمام بخشهایی که با بحث اشتغال و مهارت آموزی سرو کار دارند باید در هماهنگی با هم و منطبق بر نیازهای واقعی هر منطقه نسبت به هدف گذاری و اجرای برنامه های خود اقدام کنند.

    منبع :  روابط عمومی سما    1399/5/21 10:08


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 268
    4.4/10 (تعداد آرا 14 نفر )