جمعه 4 مهر 1399  /  2020 25 Sep   
ساعت :  3:57 GMT  /  تهران -  7:27
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
ارتباط با مرکز بازرسی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
4 مهر 1399
   
  2020 Sep 25
    
   7 صفر 1442
     
    کد پیگیری
    برگزاری کارگروه عفاف و حجاب با حضور رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در آموزشکده سما شوشتر
    در راستای ترویج و نشر معارف اسلامی و تاکید بر اهمیت  مسایل تربیتی و فرهنگی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی و آموزشکده سما٬ کارگروه عفاف و حجاب شورای فرهنگی واحد شوشتر به میزبانی آموزشکده سما و با حضور رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان برگزار شد.
    به گزارش روابط عمومی سما ، در این جلسه که با حضور حجت الاسلام و المسلمین عطائی نسب رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان، دکتر براتی ریاست واحد شوشتر، معاونت فرهنگی و دانشجویی، معاونت سما و اعضای شورای فرهنگی واحد شوشتر برگزار گردید، ضمن بررسی راهکارهای ترویج سبک زندگی مبتنی بر معارف اسلامی، با نگاه ویژه به مسئله حجاب و عفاف پرداخته شد.

     


    این نشست با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز گردید و در ابتدا، دکتر حسامی معاونت سما، ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و مدعوین از مشارکت و همکاری هر چه بیشتر آموزشکده های سما با واحدهای دانشگاهی در راستای اجرای برنامه های فرهنگی استقبال نمود.
     در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین عطائی نسب به لزوم استفاده از ظرفیت های روز و فضای مجازی در مباحث فرهنگی و به خصوص مسئله عفاف و حجاب پرداخت و خواستار  فعالیت آگاهانه و با بصیرت در فضای مجازی برای نشر معارف اسلامی بالاخص مسئله حجاب شد.  
    وی در بخشی دیگری از سخنان خود گفت:«با توجه به افزایش استفاده عموم مردم از فضای مجازی؛ ضرورت کسب آگاهی و سواد رسانه ای برای اساتید، دانشجویان، دانش آموزان و به طور کل آحاد جامعه بیش از پیش احساس می شود. لذا دانشگاه آزاد اسلامی نیز می بایست با ورود به این حوزه در آموزش و اطلاع رسانی به زیر مجموعه خود اقدام نماید .»
    حجت الاسلام والمسلمین عطایی نسب در ادامه سخنان خود افزود: علاوه به فعالیت های تبلیغی و تلاش بر توسعه فرهنگ عفاف، چه در فضای مجازی و چه در سطح جامعه، لزوم اجرای آئین نامه های مربوط به حجاب و عفاف در سطح دانشگاه، توسط تمامی عوامل ضروری است.
     


    منبع :  روابط عمومی سما    1399/6/23 09:16


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 64
    7.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )