پنجشنبه 27 خرداد 1400  /  2021 17 Jun   
ساعت :  17:42 GMT  /  تهران -  22:12
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
ارتباط با مرکز بازرسی
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
27 خرداد 1400
   
  2021 Jun 17
    
   6 ذیقعده 1442
     
    کد پیگیری
    رییس اداره آموزش و مشارکت عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد در جلسه شورای فرهنگی سما این استان حضور یافت
    جلسه شورای فرهنگی سما با حضور مهدی حمیدی رییس اداره آموزش و مشارکت عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد و دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان یزد و  معاونان پرورشی شهرستان یزد  در سالن کنفرانس سما، برگزار گردید.
    به گزارش روابط عمومی سما، جلسه شورای فرهنگی سما واحد یزد با حضور مهدی حمیدی  رییس اداره آموزش و مشارکت عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد، محمدرضا رحیمی زارچی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان یزد، معاونان مدارس سما و اعضای شورای فرهنگی در دبیرخانه شورای نظارت و هماهنگی سما واحد یزد برگزار شد.
    در این جلسه محمدرضا رحیمی؛ ضمن تشکر از حضور میهمانان، به معرفی افتخارات و پتانسیل سما به ویژه در حوزه فرهنگی پرداخت و مسائلی چون پیشگیری ازآسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی را از وظایف سما یزد در راستای نیل به اهداف سازمان سما بر شمرد.
    رییس اداره آموزش و مشارکت عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد از همکاری و مساعدت دکتر رحیمی و همکاران  مجتمع آموزشی و فرهنگی سما استان یزد  ضمن تشکر و قدر دانی گفت: از اینکه یکی از  دغدغه های بزرگ این مجتمع شناخت آسیب های اجتماعی و پیشگیری و کاهش رفتارهای پرخطر جامعه هدف است، مایه مباهات است و توسعه ظرفیت های مشارکت پذیر دو سازمان در راستای توسعه نظم و امنیت اجتماعی و پیشگیری از جرم و رفتارهای پر خطر در مراکز علمی و فضای مجازی از طریق اجرای برنامه های مشترکی علمی ، پژوهشی و آموزشی و فرهنگی اثر گذار خواهد بود.
    در ادامه خانم میرجلیلی مدیر فرهنگی سما یزد بیان کرد:مجتمع آموزشی و فرهنگی سما استان یزد آمادگی لازم را جهت دراختیار گذاردن ظرفیت های آموزش مجازی موجود در مرکز سما جهت ارایه آموزش های همگانی به معانت اجتماعی با رویکرد پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای جوامع هدف مورد نظر را، دارد.
    وی ادامه داد: در راستای این همکاری ارائه خدمات مشاره ای مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی برای کارکنان و ذینفعان سما و مشارکت در بحث تولید محتوا با حضور مدرسان برتر مجتمع آموزشی و فرهنگی سما استان یزد به معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان  فراهم می شود.     

    منبع :  روابط عمومی سما    1399/8/26 21:13


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 206
    5.2/10 (تعداد آرا 11 نفر )