سه شنبه 28 ارديبهشت 1400  /  2021 18 May   
ساعت :  13:04 GMT  /  تهران -  17:34
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
عضویت معاونان و رؤسای آموزشکده ها

این بخش ویژه عضویت معاونان سما و رؤسای
آموزشکده،رؤسای شوراي سياستگذاري،مدیران مالی و مدیران حراست می باشد

«مدرسه ایرانی، معماری ایرانی»
جشنواره و همایش طراحی لباس
ارتباط با مرکز بازرسی
دعای روز
با مدارس سما آشنا شوید
مدارس عالی مهارتی
باشگاه پژوهشگران
انستیتو بین المللی زبان های خارجی
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
هفته دفاع مقدس گرامی باد
سالنما
28 ارديبهشت 1400
   
  2021 May 18
    
   5 شوال 1442
     
    کد پیگیری
    نظام نامه آموزش فنی، حرفه ای و مهارتی؛ موضوع نشست مشترک معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه فنی و حرفه ای
    پیرو تصویب نظام نامه آموزش فنی، حرفه ای و مهارتی در شورای عالی گسترش دانشگاه آزاد اسلامی که بر اساس اسناد بالادستی از جمله سند اسلامی شدن دانشگاه ها و قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی و حرفه ای و مهارتی تدوین شده است، معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور تدوین شیوه نامه اجرایی این نظام نامه و ارتقای نظام فنی، حرفه ای و مهارتی به همفکری با خبرگان و صاحب نظران این حوزه پرداخت.
    به گزارش روابط عمومی سما، در این راستا جلسه مشترک میان معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه فنی و حرفه ای در محل این دانشگاه برقرار شد. در این جلسه سیدمحمد بطحایی معاون آموزش های عمومی و مهارتی و رئیس سازمان سما، چهاربند و فتحعلی خانی از مدیران این سازمان ضمن دیدار با صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای به تبادل نظر برای گسترش همکاری های دوجانبه پرداختند.
    بهره مندی از ظرفیت های طرفین برای تدوین رشته های جدید، به روزرسانی برنامه درسی، بررسی روش های نوین آموزشی و جذب،  بازآموزی و ارتقای مربیان و اساتید از جمله تصمیمات این جلسه بود. همچنین مقرر شد کمیته مشترکی برای تدوین چهارچوب صلاحیت حرفه ای تشکیل و نتایج آن به شورای عالی آموزش فنی و حرفه ای و مهارتی ارسال شود.
    گفتنی است دانشگاه فنی و حرفه ای به عنوان تنها دانشگاه دولتی متولی آموزش عالی فنی و حرفه ای در کشور، از سال1390 با تجمیع آموزشکده های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انتقال یافت.


     

    منبع :  روابط عمومی سما    1399/8/28 17:57


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    تعداد بازدید : 384
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )